Nederland Zuid-Holland Rotterdam Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp
Waarde €   130,00
€ 31

Een dagje dierentuin of trendy shoppen in Rotterdam

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp - Nederland - Rotterdam

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp bevindt zich op slechts enkele kilometers van het bruisende centrum van Rotterdam en op loopafstand van Diergaarde Blijdorp. In het moderne designhotel zal het je aan niets ontbreken tijdens een heerlijke weekendje vol plezier en ontspanning in de dynamische havenstad.

  • 1 x een overnachting in een Classic kamer
Gemiddelde score 8,2 (371 reviews)
alie1980
18 september 2021
Goed geregeld allemaal
sheilavanommeren5
17 september 2021
4,0
Kamer was vies niet van der valk waardig!!! Het eten was goed maar beter gewend van van der Valk.
Johnduiven
12 september 2021
Prima hotel. Alleen geen goede voorziening voor de stalling van je E-bike.
WGJS
09 september 2021
Prima hotel en fijn dat het naast dierentuin Blijdorp is. Bed uitstekend en ontbijt ook.
joycez86
05 september 2021
Wij hadden helaas een gedateerde kamer met ingezakte bedden, absoluut niet wat wij van van der Valk gewend zijn. Het ontbijt was oké, maar niet heel uitgebreid. Helaas weinig plek om gratis te parkeren dus je bent al snel verplicht om op de betaalde parkeerplaats te parkeren.