Nederland Limburg - NL Tegelen Bilderberg Château Holtmühle Tegelen
Bilderberg Château Holtmühle Tegelen Bilderberg Château Holtmühle Tegelen
€ 179
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,23 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen grandeur in een Limburgs kasteel

Bilderberg Château Holtmühle Tegelen - Nederland - Tegelen

In het landelijke groen van het Limburgse Tegelen schittert Bilderberg Château Holtmühle: een middeleeuws kasteel met een authentiek slotgracht en romantische hotelkamers. Bourgondisch genieten en serene rust gaan moeiteloos samen met de luxe en grandeur van dit viersterrenhotel.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg ontbijt
  • Vrij gebruik van sauna en verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot fittnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,23 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,9 (20 reviews)
elly136
17 april 2019
Prachtig hotel. Mooie locatie. Vriendelijk personeel. Heerlijk ontbijt.
ans.smeets
20 januari 2019
De locatie in Tegelen is erg mooi. De ontvangst was prima.De kamer was ruim genoeg. Een mooie badkamer en iets verouderd meubilair.
hanhans
18 juli 2018
Ik was met mijn kleinzoon van 12. Ik had een upgrade geboekt. Wij hebben genoten. Geweldige kamer , overal gezellige zitjes , mooi terras , heel vriendelijk personeel , indrukwekkend terrein , waarop het kasteel staat. Kortom: voor herhaling vatbaar
Li89
03 mei 2018
Fantastisch luxe en mooi hotel, zeker een aanrader! Heerlijk ontbijt, prachtige en schone kamer, vriendelijk personeel. Eigenlijk niks op aan te merken!
l.noor1xX5
26 oktober 2017
Goed hotel mooie kamer. Ontbijt kon beter. Geen vers geperste sinasappelsap. Ook niet te krijgen tegen betaling.