Nederland Limburg - NL Tegelen Bilderberg Château Holtmühle Tegelen
Bilderberg Château Holtmühle Tegelen Bilderberg Château Holtmühle Tegelen
Waarde €   278,00
€ 179
In het landelijke groen van het Limburgse Tegelen schittert Bilderberg Château Holtmühle: een middeleeuws kasteel met een authentiek slotgracht en romantische hotelkamers. Bourgondisch genieten en serene rust gaan moeiteloos samen met de luxe en grandeur van dit viersterrenhotel.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg ontbijt
  • Vrij gebruik van sauna en verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot fittnessruimte
Gemiddelde score 8,9 (21 reviews)
Nel57
13 augustus 2019
Prachtige combinatie van historisch kasteel en moderne voorzieningen! We werden zeer gastvrij ontvangen bij Chateau Holtmühle. Omdat mijn man mindervalide is, kregen we een superior room.Fantastisch. Alleen de badkamer is wel toe aan een renovatie..... maar dat werd ook keurig uitgelegd. Geweldige omgeving ook. En direct naast het hotel staat het Keramiek museum . Dat is zeker een bezoek waard.
elly136
17 april 2019
Prachtig hotel. Mooie locatie. Vriendelijk personeel. Heerlijk ontbijt.
ans.smeets
20 januari 2019
De locatie in Tegelen is erg mooi. De ontvangst was prima.De kamer was ruim genoeg. Een mooie badkamer en iets verouderd meubilair.
hanhans
18 juli 2018
Ik was met mijn kleinzoon van 12. Ik had een upgrade geboekt. Wij hebben genoten. Geweldige kamer , overal gezellige zitjes , mooi terras , heel vriendelijk personeel , indrukwekkend terrein , waarop het kasteel staat. Kortom: voor herhaling vatbaar
Li89
03 mei 2018
Fantastisch luxe en mooi hotel, zeker een aanrader! Heerlijk ontbijt, prachtige en schone kamer, vriendelijk personeel. Eigenlijk niks op aan te merken!