Nederland Limburg - NL Tegelen Bilderberg Château Holtmühle Tegelen
€ 194
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,14 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen grandeur in een Limburgs kasteel

Bilderberg Château Holtmühle Tegelen - Nederland - Tegelen
In het landelijke groen van het Limburgse Tegelen schittert Bilderberg Château Holtmühle: een middeleeuws kasteel met een authentiek slotgracht en romantische hotelkamers. Bourgondisch genieten en serene rust gaan moeiteloos samen met de luxe en grandeur van dit viersterrenhotel.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg ontbijt
  • Vrij gebruik van sauna en verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot fittnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,14 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

hotel93
okt 20, 2015
in een woord GEWELDIG!
fromthQNHr
mei 03, 2015
Geweldig Hotel wij hebben een upgrade naar een Kasteelkamer genomen, het was een mooie ruime schone kamer maar had weinig over van een kasteelkamer, prima bedden en een perfect ontbijt, zeker een aanrader!
hkoren
jan 14, 2015
Een prima hotel. Vriendelijk personeel en een zeer goed dineradres. Goede ligging voor diverse uitstapjes
rpr
jan 03, 2015
Wat hebben wij genoten van ons verblijf in dit hotel. Al bij aankomst werden we enthousiast onthaald door de receptioniste die vol was over onze geboekte kasteelkamer, en terecht bleek later tijdens ons verblijf. Wat een feest was het door ons bijgeboekte 4 gangen diner. Top kwaliteit eten van de chef en bediening van van te dromen. Restaurantmanager Martijn adviseerde ons perfect bij de entree nadat hij zich persoonlijk had voorgesteld. De uitermate fijne en persoonlijke bediening door Abdel heeft onze avond mede gemaakt tot de top avond zoals wij die hebben ervaren, wat een charme en vermogen om de juiste snaar te raken. Onze borden konden zo schoon de kast weer in, zo lekker was het. De volgende ochtend bij het ontbijt wederom hard werkende mensen die het ons naar de zin maakten, uitstekend. Het klinkt allemaal in een overtreffende trap, daar ben ik mij van bewust, maar dit is echt zoals we ons verblijf hebben ervaren. Ik zeg:Doen als je de kans krijgt. Wij komen zeker weer een keer
hotel93
dec 17, 2014
een HEERLIJK en prachtig hotel met vriendelijk personeel Prachtig versierd in de kerstsfeer.Veel te doen in de omgeving zeker de moeite waard
rensonnet
nov 10, 2013
Wij hadden hier een zeer aangenaam tweedaags verblijf. De kamer was prima en het personeel was bijzonder vriendelijk. Ook de 2 diners die we in het restaurant genoten waren verrassend lekker, . Felicitaties voor de chef. Maar het is ook verrassend en niet goed te begrijpen dat een hotel van dit niveau zowel voor de parking als voor de WI-FI zijn klanten een bijkomende kost doet bij betalen.
vincentkoch
okt 06, 2013
Een heerlijk hotel, superontvangst en bediening (hotelschool). Overal gezellige zitjes en alles kon. Prima kamers, wij hadden een kasteelkamer (15 euro extra). Hoeft niet in feite, de normale kamers zitten ook aan het kasteelhotel vast. Zeker voor herhaling vatbaar!
melina50
jul 16, 2013
Het is de toon die de muziek maakt !!,De ontvangst was zo hartelijk ( dat je portemonee vanzelf open gaat ) Onze complimenten voor Bilderberg.
hansinge1
jul 07, 2013
Prachtige entree in een mooie ambiance. Kamer 309: mooie kamer. Geen airco (op de kamers; zou niet kunnen). Mini bar, maar geen kamer-safe (vind ik een must vanaf 4 *). Heerlijke bedden. Mooi uitzicht vanaf de kamer. Efficiënte en ruime badkamer. Ontbijt is oké, maar niet overdadig. Ontbijtruimte biedt uitzicht op mooie vijver. Romantische entourage. Het verblijf had wel wat. Op loopafstand van de Maas (10 - 15 min; mooie wandelingen maken langs de rivier en uitpuffen op het terras van "'t Vaergoes" (het Veerhuis).
Femkebraas
jun 26, 2013
Zeer mooi hotel, erg vriendelijk personeel en een onwijs lekker ontbijt! zeker voor herhaling vatbaar. Ook de omgeving is erg mooi