Nederland Limburg - NL Tegelen Bilderberg Château Holtmühle Tegelen
Bilderberg Château Holtmühle Tegelen Bilderberg Château Holtmühle Tegelen
€ 194
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 4,14 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen grandeur in een Limburgs kasteel

Bilderberg Château Holtmühle Tegelen - Nederland - Tegelen

In het landelijke groen van het Limburgse Tegelen schittert Bilderberg Château Holtmühle: een middeleeuws kasteel met een authentiek slotgracht en romantische hotelkamers. Bourgondisch genieten en serene rust gaan moeiteloos samen met de luxe en grandeur van dit viersterrenhotel.

  • 2 x een overnachting
  • 2 x het Bilderberg ontbijt
  • Vrij gebruik van sauna en verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot fittnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 4,14 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 8,9 (17 reviews)
Li89
03 mei 2018
Fantastisch luxe en mooi hotel, zeker een aanrader! Heerlijk ontbijt, prachtige en schone kamer, vriendelijk personeel. Eigenlijk niks op aan te merken!
l.noor1xX5
26 oktober 2017
Goed hotel mooie kamer. Ontbijt kon beter. Geen vers geperste sinasappelsap. Ook niet te krijgen tegen betaling.
heciaonelove
22 oktober 2017
Hallo vol goede moed en veel zin zijn we op weg gegaan .goed aangekomen en ook goed ontvangen. Eenmaal in de kamer gesetteld schrok ik me rot van een geluid dat ik niet na kan doen maar leek wel of we opstegen of zo... en dat geluid en nog vele meerder vreemde harde elektriciteits geluiden hebben de hele nacht aangehouden.. Ik keek uit het raam en het bleek dat onze kamer precies boven een dak met allerlei kabels en nog meer elektriciteits huisjes zat en om de zoveel minuten een geluid weer gaf waar je gewoon bang van werd....Dus echt bijna geen oog dicht gedaan..De volgende dag er wat van gezegd maar volgens hun was alles vol...Maar dat was niet zo want er was bijna geen kip daar... Vanacht wederom een woelige en gehorige slapeloze nacht achter de rug..hebben we ontbeten ...en zijn gaan uitchecken. er werd niet gevraagd of we een fijn verblijf hadden gehad .alleen de rekening werd voorgeschoteld..Toen ik er nog eens wat van zei werd er gezegd dat we dat gister hadden moeten zeggen dan hadden ze een andere kamer geregeld.terwijl ze ze de dag ervoor dus zeiden dat het volgeboekt was.,beetje vreemd...Maar ik weet het wel hoe het zit.. Deze kamers boven dat dak kunnen ze nooit voor dat volle bedrag verhuren dat wil niemand.dus zijn ze lid geworden van hotelkamerveiling zodat ze dan alsnog die kamers kunnen verhuren zodat ze toch niet leeg staan...beter iets dan niets .... Dus ik ben niet blij heb toch een hoop geld uit gegeven maar niet gekregen waar wij voor kwamen RUST....
hotel93
20 oktober 2015
in een woord GEWELDIG!
fromthQNHr
03 mei 2015
Geweldig Hotel wij hebben een upgrade naar een Kasteelkamer genomen, het was een mooie ruime schone kamer maar had weinig over van een kasteelkamer, prima bedden en een perfect ontbijt, zeker een aanrader!