Nederland Limburg - NL Slenaken Best Western Hotel Slenaken
Best Western Hotel Slenaken Best Western Hotel Slenaken
Waarde €   130,00
€ 29

Viersterrenluxe in het Zuid-Limburgse heuvellandschap

Best Western Hotel Slenaken - Nederland - Slenaken

Geniet van het goede leven bij BEST WESTERN Hotel Slenaken. Dit viersterrenhotel heeft een unieke ligging met een betoverend uitzicht op het Zuid-Limburgse heuvellandschap. Wandelen en fietsen, ontspannen in kuuroord Thermae 2000 of winkelen in Maastricht? In de schitterende omgeving van Slenaken kan het allemaal!

Gemiddelde score 7,7 (284 reviews)
H.Hek
23 juni 2021
Een goed Hotel Mooi gelegen op de berg waar van je mooie uitzicht hebt met mooi weer. Het eten was goed en het Ontbijt was ook goed geregeld. Wel gehorig door deuren die dicht slaan ,en een beetje gedateerd hier en daar .👍
meindert1954
16 juni 2021
Koele ontvangst. Belerend en badinerend over de corona maatregelen, hetgeen gezegd werd was juist echter de manier waarop was stuitend. Het avondeten (menu) was van een grote eenvoud. mIjn biefstuk was prima echter die van mijn vrouw zat vol zenuwen en amper te snijden en te kauwen. Het bedienend personeel bood hierop gratis koffie. Het hotel is prachtig gelegen, de kamers zijn schoon en eenvoudig.
gondavriezen
05 juni 2021
Prima hotel. Mooie wandelingen gemaakt. Een aanrader.
stm100
04 juni 2021
Mooie ligging op mooie locatie,receptieontvangst is matig. Totaal geen informatie over faciliteiten , airco deed het niet bij bij flinke warmte in de kamer. Ontbijt op terras door lock down was uitstekend
foogy5Fmvi
02 juni 2021
mooi gelegen, vriendelijk personeel, goed ontbijt