Nederland Limburg - NL Slenaken Best Western Hotel Slenaken
Best Western Hotel Slenaken Best Western Hotel Slenaken
Waarde €   130,00
€ 31

Viersterrenluxe in het Zuid-Limburgse heuvellandschap

Best Western Hotel Slenaken - Nederland - Slenaken

Geniet van het goede leven bij Best Western Hotel Slenaken. Dit viersterrenhotel heeft een unieke ligging met een betoverend uitzicht op het Zuid-Limburgse heuvellandschap. Wandelen en fietsen, ontspannen in kuuroord Thermae 2000 of winkelen in Maastricht? In de schitterende omgeving van Slenaken kan het allemaal!

Gemiddelde score 7,8 (308 reviews)
sumdoe2
30 juli 2021
Goed hotel vriendelijke mensen goede service en informatie. Ontbijt ook top.
arda1973
27 juli 2021
Mag je kritisch zijn als je 59 euro betaalt voor 1 nacht 2 personen incl. ontbijt....voor zo'n bedrag kan je ook niet zoveel verwachten...als je daarentegen via de reguliere site 130 betaalt wel. Dus toch maar...ontvangst door een oudere dame op z'n zachtst gezegd onvriendelijk, jongen op het terras en dame bij het ontbijt wel aardig! Kamer ruim, gedateerd maar wel met nespresso (& cups). Om 21:30 gezellig nog een drankje in de bar.....helemaal niemand! Ontbijtbuffet matig, koffie heerlijk. Ligging in het prachtige Slenaken uitstekend!
doro
27 juli 2021
Een paar heerlijke dagen gehad in het mooie Limburg. Het hotel was prima, de kamer niet al te groot, maar alles superschoon, bedden goed en medewerkers heel aardig en behulpzaam. Heerlijk ontbijt! Een aanrader!
tineke123
26 juli 2021
Top hotel, keurig schoon, prima kamer en ontbijt Prachtige ligging en vriendelijk personeel
doro
26 juli 2021
Een heel fijn verblijf gehad in Slenaken. Prima kamer, goede bedden, geweldig ontbijt! Aanrader!!!