Nederland Noord-Holland Amsterdam Hotel Cornelisz Amsterdam
  • Geldig t/m 1 apr 2022
Hotel Cornelisz Amsterdam Hotel Cornelisz Amsterdam
Waarde €   110,00
€ 13

Comfort en design aan de P.C. Hooftstraat

Hotel Cornelisz Amsterdam - Nederland

Ben jij een liefhebber van shoppen, cultuur en uitgaan? Dan is Hotel Cornelisz Amsterdam de ideale bestemming. Gelegen aan de P.C. Hooftstraat, om de hoek van het Rijksmuseum, het Leidseplein en met het Vondelpark als achtertuin, is er altijd wat te beleven!

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

  • Koffie- en thee faciliteiten op de kamer
Gemiddelde score 8,2 (279 reviews)
mh1971
31 juli 2021
Mooi en fijn hotel. Gastvrij ontvangst, fijne kamers, prachtige lounge en heerlijk ontbijt. Een hotel waar ik me thuis voel en zeker weer terug ga komen!
Costadelzonnetje
30 juli 2021
Was weer prima ik ben er vaker geweest en ga zeker weer terug ,perfecte ligging alles lopend te doen ,en wie zeurt dat de kamers te klein zijn moet gewoon het volle pond betalen ,ik heb er niets op aan te merken en zeker niet voor de prijs die ik betaald heb . ONTBIJT buffet ook aan te raden
groeneveld50
29 juli 2021
Wat een fijn hotel!We hadden een up-grade genomen,dus een hele fijne complete kamer met vele extra`s.Het ontbijt was heel divers en volop!De omgeving geweldig,dichtbij musea,eetgelegenheden en OV. Aanrader en wij gaan zeker terug!
Just4Me
27 juli 2021
Prima accommodatie
apjvanderwegen
25 juli 2021
Keurig net hotel. kamer is niet heel groot maar wel heel schoon. Smorgens een goed ontbijt op veel keuze en vriendelijk personeel