Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Waarde €   95,00
€ 45

Gezelligheid in Bourgondisch Valkenburg incl. ontbijt!

Hotel 2000 - Nederland - Valkenburg

Geniet van het goede leven in Valkenburg. Hotel 2000 is prachtig gelegen aan de rand van het bruisende centrum, midden in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. Ontdek de mooie omgeving te voet, bewonder de mergelgrotten of pak een gezellig terrasje

  • Tickets Holland Casino Valkenburg
  • Gratis city guide van Valkenburg en omgeving
  • Wandel- en fietsroutes verkrijgbaar bij de receptie
Gemiddelde score 6,7 (97 reviews)
Piet Mulder
29 juli 2021
3,0
Zeer slecht hotel zaten in het oude gedeelte alles is vies en oubollig gaan er nooit weer naar toe. Personeel is niet echt service gericht
hilma hendriks
28 juli 2021
Prijs/kwaliteit was oké
Miranda Wilson - Doek
27 juli 2021
Het hotel licht dichtbij het centrum, het personeel komt gezellig bij je om een praatje te maken. Het is een wat verouderd hotel maar we hadden een prima kamer met douche en badkuip. Het ontbijt was goed verzorgd met heerlijke verse broodjes. Savonds eten vd kaart besteld, dit was niet echt geweldig! Verder prima hotel
hann25
22 juli 2021
Mooie kamer, en heerlijk ontbijt.
ignacia34
13 juli 2021
Via hotelveiling een kamer gekocht voor standaard kamer met ontbijt.Na de reviews gelezen tehebben werd ik toch wat zenuwachtig want las veel slechte ervaringen vooral over het oude gedeelte.Wij zaten in het nieuwe gedeelte en was zeker geen standaard kamer.Was een ruime kamer met buitenzit plaats en een bad.Is mij erg goed bevallen .Ook een goed ontbijt .