Nederland Drenthe Coevorden Kasteel Coevorden
Kasteel Coevorden Kasteel Coevorden
Waarde €   90,00
€ 69

Een onvergetelijke kasteelervaring

Kasteel Coevorden - Nederland - Coevorden

Omringd door een groene oase van rust en op slechts 50 meter loopafstand van het kasteel vind je Kasteelhotel Coevorden. Het hotel is gevestigd in een honderd jaar oud pakhuis, waar je zich waant in middeleeuwse glorie. Gun uzelf deze luxe break, kom volledig tot rust en geniet van een unieke kasteelervaring.

  • 1 x overnachting in standaardkamer
  • Gratis toeristische informatie incl. fiets- en wandelroutes
Gemiddelde score 8,1 (40 reviews)
e.bovebyKN
20 juli 2021
Mooi kasteel, aan de rand van het centrum van Coevorden. Mooie en ruime kamer op loopafstand van het hoofdgebouw. Prima bedden en ruime douche. Koffie en theefaciliteiten op de kamer. Het restaurant in het kasteel is bijzonder. Ontbijt en diner goed verzorgd, vriendelijk personeel.
annamarie
18 juli 2021
Hotelkamer is klein maar zuiver. Je verblijft niet in het hotel, maar in het op loopafstand gelegen pakhuis. Ontvangst was erg plezierig. Het 2 gangen diner wat we geboekt hadden was absoluut heerlijk enaan te raden. Het is een belevenis om voor ontbijt en diner in het kasteel te zijn en daarom een absolute aanrader
yvon84h4tx
14 juli 2021
Kasteeltje leuk en goed om te eten. Verblijf in design hotel best leuk en ruime kamer, alleen met 25o is het erg warm in die kamer met maar een klein raam die open kan. Het groet ram kon niet open. Het hele gebouw is warm. Jammer.
Fredonline
01 juli 2021
Prima hotel gelukkig een andere kamer gekregen wegens mobiliteit een stukje lopen vanaf hotel naar het kasteel.
TKroeze
23 juni 2021
Wij zijn 3 nachten in Kasteel Coevorden geweest. Ontbijt was prima. Personeel erg vriendelijk. Onze kamer lag ongeveer op 150 meter vanaf het kasteel. De kamer was geweldig. Een upgrade We mochten in de Design Suite. Een mooie grote kamer. En heel schoon. Niets op aan te merken.