Nederland Zuid-Holland Wassenaar Van der Valk Hotel Den Haag Wassenaar
Van der Valk Hotel Den Haag Wassenaar Van der Valk Hotel Den Haag Wassenaar
Waarde €   122,00
€ 18

Geniet 2 dagen bij Van der Valk dichtbij strand!

Van der Valk Hotel Den Haag Wassenaar - Nederland - Wassenaar

Combineer een bezoek aan hofstad Den Haag met het strand en de duinen van Wassenaar. U verblijft in het viersterrenhotel Van der Valk Den Haag-Wassenaar waar u geniet van de befaamde Van der Valk gastvrijheid. Een paar dagen lekker in de watten worden gelegd, simpelweg genieten van het comfort en de luxe omgeving waarbij alles mag maar niets moet.

  • Gratis toeristische informatie incl. fiets- en wandelroutes
Gemiddelde score 8,3 (347 reviews)
leonieturJ
26 juli 2021
Na de bieding moest ik per persoon nog €25 betalen voor het hotel, daarnaast nog toeristen belasting. Al met al niets goedkoper dan normaal, dat vond ik echt een tegenvaller want dat lijkt me niet de opzet van deze site. Hotel allemaal prima! Netjes en lekker ontbijt. Er was een bijbel achtergebleven dacht ik, later hoorde ik van de schoonmaakster dat dit in elke van der valk kamer moet liggen. Sorry maar dat vond ik zo vreemd voor een groot bedrijf als van der valk. Hoezo een bijbel?! 🤨
baco61
13 juli 2021
Gezellig hotel, nette kamer, vriendelijk personeel, goed eten en fantastisch ontbijt!
M. J. W. M. van Loon
06 juli 2021
goed hotel prima kamer
miendijk
05 juli 2021
Wij ziijn een paar dagen bij van der valk in wassenaar geweest het was in een woord geweldig super genoten
MeeuwBru
29 juni 2021
Prima, hotel en goede service.