België Vlaams-Brabant Leuven Martin`s Klooster Hotel Leuven
€ 214
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,06 p.p.p.n.   verblijfskosten

3-daagse luxe stedentrip in hartje Leuven

Martin`s Klooster Hotel Leuven - België - Leuven
Overnacht in een voormalig 16e-eeuws klooster in het levendige centrum van Leuven. In Martin’s Klooster Hotel geniet u van buitengewone luxe in een intieme sfeer. Een verblijf in dit viersterrenhotel staat garant voor een onvergetelijke stedentrip in de eeuwenoude universiteitsstad met haar historische monumenten, leuke winkels en gezellige cafés.

  • 2 x een overnachting in een Cosy kamer
  • Stadsplattegrond

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 1,06 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Wim de Jong6
aug 06, 2017
Prima hotel, zeer vriendelijke medewerkers. Mooie kamer, top locatie en gezellige bar. Kortom voor herhaling vatbaar.
melle94
jul 25, 2017
Heel mooie en ruime kamer in een authentiek gebouw. Het is de moeite om in dit gebouw te overnachten. Het ontbijt was ruim, maar we misten toch nog enkele dingen. Zeker wanneer je de originele kostprijs kent voor kamer en ontbijt. Dan heb je hogere verwachtingen die goedkopere verblijven soms wel bieden. Maar centraal gelegen in centrum Leuven, vriendelijk onthaal en zeer goede hygiene.
tiesvanoorsouw
apr 10, 2017
Uitstekend hotel direct in het centrum van Leuven. Kamers vrij nieuw met uitstekende bedden en een prachtige grote badkamer met regendouche. Zéér vriendelijk personeel welke meteen bereid zijn om met woord en daad hun gasten bij te staan. Goed ontbijtbuffet met verse producten en een grote keuze. Ons volgend bezoek in Leuven hoeven we absoluut niet na te denken welk hotel het zal worden. Martin's kloosterhotel!!! een aanrader!!
ronaldnoeline
sep 14, 2015
Second stay at the hotel, very welcoming stadd, attentive, breakfast excellent,. Will return!
infopa6mHK
nov 14, 2013
Zeer goed hotel, mooie en nette kamers, zeer goed en uitgebreid ontbijt, perfecte ligging in het centrum van Leuven, een aanrader.
math564
aug 15, 2013
Super mooi en schoon hotel met uitgebreid ontbijt zeker de moeite waard
manonmastwijk
aug 09, 2013
Mooi trendy hotel in het midden van het centrum van Leuven.
lindav70mT
aug 08, 2013
Het beste hotel waar ik ooit verbleven ben. Heb genoten van mijn nachtje daar en zal zeker terug komen! AANRADER VOOR JONG en OUD!
Ypke01
aug 06, 2013
Prima hotel, uiterst vriendelijke mensen. Zeer de moeite waard!
groote1
aug 02, 2013
Ik zou graag 10 sterren hebben gegeven. Alles was TOP! Het Hotel (schoon, netjes, van alle gemakken voorzien, enz. enz), het personeel (correct, behulpzaam, vriendelijk, enz. enz), de ligging in het centrum van Leuven. Was het in alle hotels maar zo, men kan van Martin's Klooster in Leuven nog wat leren.