Nederland Noord-Brabant Mierlo HUP Hotel Mierlo
  • Inclusief ontbijt & diner
HUP Hotel Mierlo HUP Hotel Mierlo
Waarde €   220,00
€ 199

Genieten 3 dagen Brabant, incl. ontbijt en diner!

HUP Hotel Mierlo - Nederland - Mierlo

Het unieke HUP hotel ligt in het Brabantse Mierlo, bekend om haar prachtige natuur en toch vlak bij de gezellige steden. Het luxe viersterrenhotel beschikt over het grootste Sports & Health Centre van Europa met alle mogelijke faciliteiten voor liefhebbers van sport en ontspanning.

  • 2 x een overnachting in een Base room
  • 2 x een heerlijk ontbijt (o.b.v. take away)
  • 1 x een 3-gangen diner (o.b.v. take away, op de dag van aankomst)
  • Gratis toeristische informatie incl fiets- en wandelroutes
Gemiddelde score 8,4 (33 reviews)
marshall9001
16 februari 2020
Mooi en fijn hotel. Hele fijne stort douche
nov1965
12 oktober 2019
Heel rustige en aangename plaats, ook als jij niet sport.
melktandje
02 augustus 2019
heerlijk hotel voor groot en klein ,lekkere welness en veel op sportgebied ,zelfs de kamers zijn ingericht als sport
plien 51
20 juni 2019
super hotel
anneliezvx
26 mei 2019
Heel gezellig en mooi hotel vriendelijk personeel