Nederland Utrecht Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Van der Valk Hotel Leusden Van der Valk Hotel Leusden
Waarde €   130,00
€ 33

Heerlijk ontspannen nabij Amersfoort

Van der Valk Hotel Leusden - Nederland - Leusden

  • 1 x een overnachting in een Comfort kamer
Gemiddelde score 7,9 (595 reviews)
richrach
13 september 2021
Ik heb met mijn dochter een fijn verblijf gehad. De kamer was lekker ruim en netjes. De badkamer was wel gedateerd wat opzich niet erg is, maar de wastafelkraan lekte aan de achterkant als je hem open deed en kitranden zagen er niet overal schoon meer uit. Het restaurant is erg sfeervol en het personeel is zeer vriendelijk. Ik zou best nog eens terug willen komen.
deuf
12 september 2021
Fijn hotel met mooie ruime kamers. Ook de niet gerenoveerde kamers zien er netjes uit. Uitzicht kamers aan de binnenkant van het gebouw niet zo leuk: je kijkt naar de buren in de andere vleugel. Personeel, ontbijt en ontbijtruimte uitstekend. Kortom, voor herhaling vatbaar.
Adri63
09 september 2021
2 nachten in van der Valk Leusden waren uitstekend. Kamer - niet gerenoveerd- is prima. Ruime kamer, goed bed , nette badkamer. Alles keurig in orde. Terrasje buiten met zitje mag wel een keer geveegd worden. Ontbijt erg uitgebreid en goed verzorgd. Ook de diners waren als vanouds bij van der Valk met een prima prijs kwaliteit verhouding. Hotel ligt op industrieterrein maar daar heb je geen last van, want vanaf het mooie terras heb je een mooi uitzicht op de natuur. Voor herhaling vatbaar voor ons.
mei 1945
07 september 2021
Fijn hotel met goede service
marta1958
04 september 2021
Prachtig hotel. Miste haakjes om handdoeken op te hangen. Balkon niet schoon. Had een upgrade genomen maar dat doe ik niet meer. Vroeg om een rustige kamer. Kreeg een kamer op het drukste punt van het hotel. Kirrend van douchescherm is hol. Werkte als slootje om water af te voeren richting vloer.