Nederland Noord-Holland Zaandam Best Western Zaan Inn Hotel
  • Geldig t/m 1 apr 2022
Best Western Zaan Inn Hotel Best Western Zaan Inn Hotel
Waarde €   150,00
€ 65

3 dagen de mooie Zaanstreek ontdekken

Best Western Zaan Inn Hotel - Nederland - Zaandam

Ontdek de prachtige Zaanstreek of maak een uitstapje naar Amsterdam. Vanuit het Best Western Zaan Inn Hotel kan je alle kanten op. Het moderne hotel is een prima uitvalsbasis voor een bezoek aan het wereldberoemde openluchtmuseum de Zaanse Schans met haar molens en oud-Hollandse huisjes, maar ook onze bruisende hoofdstad ligt praktisch om de hoek.

  • Parkeren met korting
Gemiddelde score 8,0 (63 reviews)
sunnygirl78
31 mei 2021
Klein, maar een schone kamer. Vriendelijk personeel. Savonds op het terras gegeten, het eten was prima, vond het terras wel wat ongezellig aandoen. Het ontbijt was goed en lekker
sannies
18 mei 2021
redelijk hotel maar ik schrok me een hoedje dat ik 14 euro !!! moest betalen voor toeristenbelasting. Belachelijk veel. En staat heel slim natuurlijk niet bij de veiling vermeld.
VINK1
15 mei 2021
Schone kamer en badkamer. Badk gerenoveerd maar kamer is oud. 2 kale krukjes doen dienst als nachtkastjes. Bed is goed. Personeel is vriendelijk. Door corona maatregelen op kamer diner en ontbijt genuttigd. Diner Goed verzorgd maar tafeltje op kamer is veel te klein om normaal aan te kunnen eten. Ontbijt goed verzorgd maar bordje ontbrak,onhandig. Wel als tip meegegeven. Stadsbelasting abnormaal hoog. 7 euro p.p.
b1hannie17
14 mei 2021
Vriendelijk personeel. Receptie behulpzaam, maar doordat het zo rustig was vaak even moeten wachten tot ze kwamen. Wat gedateerd hotel. Kamers erg klein en minimaal ingericht. Geen fijne zitplaatsen wat gedurende COVID wel fijn zou zijn. Eten op de kamers is zo erg onprettig. Toeristen belasting erg hoog E7,00 pppn! Kan hotel niets aan doen, maar dat verwacht je niet. Parkeren E8,50 per dag! Tjonge ook niet mis. Ontbijt sobertjes, maar voldoende. Prijs kwaliteit verhouding klopt niet. Fietsstalling was n lachertjes. Een hok waar de verhuur fietsen instonden, waar onze fietsen nog net bij in gezet konden worden! Wij zouden dit hotel niet makkelijk aanraden.
Beertje1975
12 mei 2021
Kamer is netjes. De kamer is een beetje aan de kleine kant. Personeel gastvrij.