Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Vincents Vincents
Waarde €   47,00
€ 29

Sfeervol overnachten in hartje Etten-Leur

Vincents - Nederland - Etten-Leur

Voor een verblijf midden in het gezellige centrum van Etten-Leur bent u bij Hotel Ten Bosch aan het juiste adres. In deze dependance van Hotel Het Witte Paard geniet u van een sfeervolle ambiance. Het gastvrije hotel biedt u een prima uitvalsbasis voor het ontdekken van de mooie omgeving of het bezoeken van de sfeervolle winkelstad Breda.

Gemiddelde score 7,3 (74 reviews)
Hans Mager
15 mei 2021
prima voor de prijs
anco84
02 mei 2021
Ivm covid-19 was Vincent op het moment dat wij gingen gesloten. Maar ze hebben ons netjes overgeboekt naar hotel het witte paard. Hebben daar heerlijk geslapen, klein beetje gehorig, maar wat wil je voor deze prijs. Konden heerlijk gebruik maken van het terras en fantastisch weer. Echt even genieten
humphreytr1
11 april 2021
Bij mijn reservering voor Vincents, moest er een 'reserverings-/boekingsformulier ingevuld worden, waar je o.a. ook kon aangeven of je gebruik wil maken van supplementen (ontbijt en diner.) Na het formulier ingevuld en voor de beoogde supplementen betaald te hebben, werd ik later geinformeerd, dat Vincents in verband met corona gesloten was en de reservering overgeplaatst is naar Hotel Het Witte Paard. Zou bij het tonen van het reserveringsformulier een directe 'doorverwijzing'' incl. de reden naar Het Witte Paard geen optie zijn? Wij hebben daar 2 dagen overnacht: 8 en 9 april. Hotel Het Witte Paard is, overigens net als Vincents, prima gelegen. Alles was op loopafstand te bereiken. Het personeel was vriendelijk en erg behulpzaam. De kamer die wij hadden was niet al te ruim, maar alles was aanwezig en schoon. Zou zeker nog een keer terug willen komen.
Franklimbo
31 maart 2021
Matig ontvangst bij hotel het witte paard bij aankomst, geen uitleg over hoe en wat, voelde niet gastvrij. Tevens waren we in de veronderstelling in hotel Vincent te verblijven, bij aankomst daar een gesloten deur. Telefonisch contact gezocht en werd ons verteld dat we verblijven in hotel het witte paard. De kamer was zeer schoon niets op aan te merken. Maar zeer klein weinig beweging ruimte, het bed zelf zeer zacht. Terwijl het matras verder wel prima was. Bij vertrek niemand bij de receptie, tijdje gewacht. Tot ik op de balie een bakje zag staan met een bordje keycard , en aannam dat daar dan in moest en ook gedaan.
leeneen
29 maart 2021
Gedateerd hotel wat ruimschoots goed wordt gemaakt door vakkundig en aimabel personeel, je voelt je op je gemak ook smorgends bij het maken van het nette ontbijt, chapeau