Nederland Overijssel Ootmarsum Hoeve Springendal
Hoeve Springendal Hoeve Springendal
Waarde €   140,00
€ 65

3 dagen rust en ruimte in Twente

Hoeve Springendal - Nederland - Ootmarsum

Op de 400 jaar oude Hoeve Springendal ben je van harte welkom om te genieten van de schitterende omgeving die uitnodigt tot wandelen en fietsen, maar bovenal om te genieten van de schoonheid en rust van het Twentse landschap.

  • 2 x een overnachting in een appartement
  • Gratis toeristische informatie incl. wandelkaarten
Gemiddelde score 9,2 (92 reviews)
Outlander
26 april 2021
Hoeve Springendal is echt een heel rustige plek om te wandelen, fietsen en relaxen in de omgeving van bossen. De verzorging is echt een tien waard, nog niet vaak dit meegemaakt. De appartementen zijn allemaal zeer mooi en sfeervol ingericht. En Marieke maakt de lekkerste appeltaart van de streek. Heel fijn om op een boerderij vakantie te vieren.
ML Buitenhuis
23 april 2021
Eigenlijk heb ik maar drie woorden nodig. HET WAS FANTASTISCH ! De ontvangst, het appartement, de sfeer, de rust, de omgeving, de relaxte mensen.....alles klopte ! Ik kom normaal nimmer twee keer op dezelfde plek terug, omdat Nederland zoveel mooie plekken heeft, maar voor Hoeve Springendal maak ik graag een uitzondering. Hartelijk dank en tot de volgende keer!
vandevusse
31 maart 2021
Deze hoeve heeft een grote gunfactor. Lieve eigenaars. Schoon, recent opgeknapte appartementen. Goede honing.
A Hoogendoorn
26 maart 2021
Het was weer super om daar te zijn. Prachtig appartement ,mooi omgeving en heel vriendelijke en gastvrije eigenaren. Voor herhaling vatbaar.
waagie
18 maart 2021
Hoeve Springendal is een mooi verbouwde boerderij in het oosten van Nederland, vlakbij Ootmarsum. Erg aardige mensen, een heerlijk verblijf in een appartementje in de boerderij. Alles ziet er keurig uit. Ontbijt krijg je op de kamer in een gezellige mand. Heerlijk, alles erop en eraan. Je kunt er zelf koken, handig in deze coronatijd. Mooie fiets en wandelomgeving. Leuk om er 2 nachten te blijven, geeft een vakantie gevoel.