Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
  • Euroveiling
  • 1 jaar geldig
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Waarde €   85,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 7
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

Overnachten en ontdekken in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
Dicht bij het centrum van het dorp bevindt zich Hotel de Hoeve van Nunspeet. Omringd door bossen vind je hier een oase van rust. Ontdek de prachtige natuur van de Veluwe per fiets of te voet… Liever iets cultureels? Dat kan ook! Maak een stadswandeling door historische en veelzijdige stadjes als Elburg, Hattem en Harderwijk. 
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard kamer
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeren
  • Gratis toeristische informatie
Gemiddelde score 7,9 (307 reviews)
eindelijkwij
18 april 2021
8,0
Heerlijk gelegen hotel met erg vriendelijk personeel en super geregeld met diner en ontbijt. Wij hebben ontzettend genoten van alles.
1kruijertak2
17 april 2021
8,0
We konden heel fijn eerder inchecken om daarna de omgeving te kunnen verkennen. De kamer voldeed aan de verwachtingen. Het hotel ligt aan een drukke weg maar daar merk je binnen niets van. Diner op de kamer was prima. Omdat het raar rook op de kamer kregen we een andere kamer. Het ontbijt op de kamer was ook goed te doen. Al met al een goed verblijf met goede service
Johanvanhoudt4
13 april 2021
8,0
👍
gigamaster
13 april 2021
10,0
De upgrade is echt de moeite waard, mooie kamer, leuk terras en wellness douche
mirjams30N
11 april 2021
8,0
Een gemoedelijk hotel in de bossen maar wel langs de doorgaande weg waar je overigens geen last van hebt. Vriendelijk personeel die door alle beperkingen vanwege Corona er toch een prettig verblijf van weten te maken


Beschikbare aankomstdagen (regelmatig bijgewerkt)


 
Copyright © 2021 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten