Nederland Gelderland Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
  • Voucher 1 jaar geldig
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Hotel de Hoeve van Nunspeet Hotel de Hoeve van Nunspeet
Waarde €   85,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 4
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

Overnachten en ontdekken in het hart van de Veluwe

Hotel de Hoeve van Nunspeet - Nederland - Nunspeet
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
Dicht bij het centrum van het dorp bevindt zich Hotel de Hoeve van Nunspeet. Omringd door bossen vind je hier een oase van rust. Ontdek de prachtige natuur van de Veluwe per fiets of te voet… Liever iets cultureels? Dat kan ook! Maak een stadswandeling door historische en veelzijdige stadjes als Elburg, Hattem en Harderwijk. 
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een standaard kamer
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeren
  • Gratis toeristische informatie
Gemiddelde score 7,9 (282 reviews)
norgert1
14 december 2020
9,0
Perfect hotel tijdens coronatijd. Goede corona-maatregelen, zeer schone kamer, lekkere matrassen. Zeer vriendelijk personeel, serviceminded! Restaurant is perfect (prijs-kwaliteit) met vriendelijke betrokken bediening. Maar heb nog wel een punt; het zwembad/de sauna. Ik kom hier vrij frequent en maak graag gebruik hiervan, even ontspannen.... Alleen ben is er een beetje vies van, omdat er alleen een steenkoude douche is. De meesten nemen hierdoor geen douche en zwem je in het 'vuil' van anderen. Advies: doe hier iets aan en zorg voor een warme douche! Hygiëne vind ik heel belangrijk!
Lvonk446
14 december 2020
8,0
Een heel fijn hotel. Dichtbij het centrum en bos.
bg.spil
08 december 2020
8,0
We vinden het altijd fijn om hier te verblijven middenin het bos en op loopafstand van de stad met leuke restaurants en winkels. Mooi fiets en wandelgebied. Vriendelijk ontvangst, nu v.w Corona 3 avonden heerlijk gegeten in hun eigen restaurant met gezellige persoonlijke bediening. Perfect. We komen hier zeker weer terug.
verli142
07 december 2020
9,0
Top Hotel met zeer goede bediening sliep in Upgrade Suite niet normaal zo luxe en groot en ook Bubbelbad Heerlijk Zwembad met Sauna Was er voor 2 e keer maar zeker niet de laatste Hertenbiefstuk was weer heerlijk
siempie-16
05 december 2020
9,0
De Hoeve van Nunspeet is een geweldig hotel. Vriendelijk personeel, mooie kamers, lekker zwembad, lekker eten in het restaurant, mooie omgeving. Je komt er helemaal tot rust. Wij waren er al geweest en gaan er zeker weer naar terug. Echt een aanrader!!!


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2021 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten