Nederland Overijssel Zwolle Campanile Hotel Zwolle
Campanile Hotel Zwolle Campanile Hotel Zwolle
Waarde €   168,00
€ 99

3 heerlijke dagen in de Hanzestad Zwolle

Campanile Hotel Zwolle - Nederland - Zwolle

De dynamische stad Zwolle is zowel hip als historisch. Wandel door het monumentale centrum, bezoek interessante musea, geniet in een van de heerlijke restaurants of fiets langs de Ijssel. In deze Hanzestad is voor ieder wat wils!

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer

Gemiddelde score 6,8 (113 reviews)
fotoadopties
22 juli 2021
Bijzonder aardig personeel, vooral de dame bij het ontbijt :-) Kamers redelijk voor 1 nacht. Er is geen airco, dus als je niet goed tegen warmte kunt 's nachts dan moet je een ander hotel nemen. Ligging t.o.v. de snelweg en het centrum is uitstekend. Alles is een beetje gedateerd, er wordt door Louvre Group Hotels kennelijk geen geld besteed aan onderhoud/verbetering. Daar kan het personeel niets aan doen, die werken hard. Ontbijt was uitstekend. Bed was redelijk, maar is ook altijd zeer persoonlijk. De tegels in de badkamer zijn heel mooi :-)
henk scholman
03 juli 2021
3,0
Aardige ontvangst. Vloerbedekking vol vlekken, Matrassen vol vlekken, waar de veren naar buiten kwamen. Klein voddig kussentje, smoezelige gordijnen en vitrage die scheef voor de ramen hingen, extra handdoeken in de kast vol met vlekken, erg gehorig. 's Nachts luidruchtige bezoekers op de gang, waar ook volop gerookt werd. Dicht bij het centrum
Angela Snijders
18 juni 2021
4,0
Bed sliep goed. Nieuw matras. Personeel doet zijn best. Verder een gedateerd hotel. Vloerbedekking heel vies. ' s avonds geen lekker kopje koffie te krijgen. Alleen oploskoffie of thee. Veel verbeterpunten mogelijk. Voor ons niet meer
florencNJ6
12 juni 2021
3,0
Nee, niet aan te raden en ook niet voor herhaling vatbaar.
Klaas Guyt
08 juni 2021
Prijs kwaliteit gezien is dit een prima Hotel. Goed ontbijt, vriendelijk personeel. Dicht bij het centrum.