Nederland Zuid-Holland Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Babylon Hotel Den Haag Babylon Hotel Den Haag
Waarde €   140,00
€ 99

Genieten van stad en strand in Hofstad Den Haag

Babylon Hotel Den Haag - Nederland - Den Haag

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

Gemiddelde score 8,8 (131 reviews)
robin12345
04 april 2021
Heel goed hotel met goede service
j.a.moOgXv
01 april 2021
ben niet in hotel geweest. Belde dag ervoor met Babbylon en daar was op mijn naam geen reservering bekend. Heb dit gemeld aan jullie maar nog niets gehoord.
Loopschoenen
01 april 2021
Fantastisch verblijf gehad. Prachtig hotel op een hele mooie locatie. Gastvrij en erg vriendelijk ontvangst. Gratis upgrade naar een mooie en erg schone kamer gekregen. Fijne bedden. 2 heerlijke stoelen. Alle mogelijkheden om ontbijt en diner op de kamer te krijgen ivm met de Corona maatregelen. Een absolute aanrader.
Meiringen2010
31 maart 2021
Formidabel goed hotel, op alle onderdelen en mooi centraal gelegen !!!
dotremUVqe
30 maart 2021
Fijne service, vriendelijk personeel