Nederland Drenthe Dwingeloo Hotel en Restaurant Wesseling
Hotel en Restaurant Wesseling Hotel en Restaurant Wesseling
Waarde €   200,00
€ 95
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 1,25 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen rust en natuur in hartje Drenthe

Hotel en Restaurant Wesseling - Nederland - Dwingeloo

In het hart van de mooie provincie Drenthe ligt Hotel en Restaurant Wesseling midden in het dorpscentrum van Dwingeloo. Dit dorp is in 2012 uitgeroepen tot het groenste dorp van Europa. De directe omgeving van het viersterrenhotel nodigt u uit tot het maken van prachtige fiets- en wandeltochten, maar ook voor het maken van diverse leuke uitjes.

  • 2 x een overnachting

  • € 9,00 veilingkosten

Gemiddelde score 7,8 (31 reviews)
Loes1951
18 februari 2020
We waren gaat en voelden ons thuis. Leuk personeel, goede sfeer en prima eten.
J Mulder
17 februari 2020
Oud maar wel gezellig! Mensen zijn zeer gastvrij.
cresta
16 februari 2020
Zeer gastvrij aardig personeel. Zeer goed ontbijt mooie ligging we komen zekers terug !!
mabo348HG3
10 februari 2020
Vriendelijke ontvangst , we hadden een mooie kamer aan de overkant, prima badkamer, miste alleen een koffie/thee setje! Ontbijt was prima en uitgebreid! Hotel is mooi gelegen aan de Brink!
okt51
07 februari 2020
Wat een fantastisch hotel! Geweldige ligging in het centrum van Dwingeloo. Voor fietsers en wandelaars een eldorado. De vriendelijkheid van het personeel is hartverwarmend. Hier hebben ze het gastvrouw/gastheerschap goed begrepen!! De kamer is knus en kleurrijk. Heerlijke bedden en een uitgebreid ontbijtbuffet. Aan alles is gedacht: zelfs in de overdekte fietsenschuur staan fietspompen en reparatiesets klaar voor de gasten. Hier komen wij zeker nog eens terug.