Nederland Drenthe Dwingeloo Hotel en Restaurant Wesseling
Hotel en Restaurant Wesseling Hotel en Restaurant Wesseling
Waarde €   200,00
€ 95
In het hart van de mooie provincie Drenthe ligt Hotel en Restaurant Wesseling midden in het dorpscentrum van Dwingeloo. Dit dorp is in 2012 uitgeroepen tot het groenste dorp van Europa. De directe omgeving van het viersterrenhotel nodigt u uit tot het maken van prachtige fiets- en wandeltochten, maar ook voor het maken van diverse leuke uitjes.

  • 2 x een overnachting
Gemiddelde score 7,5 (41 reviews)
64miriam
05 oktober 2020
We hebben hier 1 overnachting geboekt via hotelkamerveiling. Je weet dan van tevoren dat je niet hun beste kamer krijgt maar ze was prima voor dat geld. Ze hadden uitstekende oplossingen gevonden voor het naleven van de corona regels! Het eten in het restaurant was voortreffelijk! Vriendelijk personeel. Kortom we hebben hier een prettig verblijf gehad.
elly136
29 september 2020
Mooi hotel op gezellige locatie. Nette kamers. Ontbijt werd ivm corona aan tafel geserveerd wat heel goed werd verzorgd. Wij komen zeker terug.
janvrienspc
23 juni 2020
heel goed mooie omgeving
goal64
31 mei 2020
Een heerlijk hotel met prima keuken en uitstekend personeel.Corona maatregel wordt hier zeer goed uitgevoerd.
wvan.lqr9z
02 mei 2020
wij konden niet terecht het hotel was gesloten we konden met 25euro bij te betalen een andere datum rezerveren