Nederland Drenthe Dwingeloo Hotel en Restaurant Wesseling
Hotel en Restaurant Wesseling Hotel en Restaurant Wesseling
Waarde €   200,00
€ 95

3 dagen rust en natuur in hartje Drenthe

Hotel en Restaurant Wesseling - Nederland - Dwingeloo

In het hart van de mooie provincie Drenthe ligt Hotel en Restaurant Wesseling midden in het dorpscentrum van Dwingeloo. Dit dorp is in 2012 uitgeroepen tot het groenste dorp van Europa. De directe omgeving van het viersterrenhotel nodigt u uit tot het maken van prachtige fiets- en wandeltochten, maar ook voor het maken van diverse leuke uitjes.

  • 2 x een overnachting
Gemiddelde score 7,4 (39 reviews)
janvrienspc
23 juni 2020
heel goed mooie omgeving
goal64
31 mei 2020
Een heerlijk hotel met prima keuken en uitstekend personeel.Corona maatregel wordt hier zeer goed uitgevoerd.
wvan.lqr9z
02 mei 2020
wij konden niet terecht het hotel was gesloten we konden met 25euro bij te betalen een andere datum rezerveren
mei 16
26 april 2020
Door corona helaas geen gebruik van kunnen maken via hotel kunnen annuleren en coupon code gekregen van hotelkamerveiling top oplossing daarom waardering
piet lia
23 april 2020
Niet geweest ivm corona , misschien later dit jaar.