Nederland Zuid-Holland Sassenheim Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden
Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden
Waarde €   120,00
€ 49

Sfeervol overnachten bij Hotel Sassenheim-Leiden

Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden - Nederland - Sassenheim

Van der Valk Hotel Sassenheim-Leiden is de ideale uitvalsbasis voor het maken van allerlei leuke uitstapjes!
Op korte afstand vind je het prachtige strand van Noordwijk, welke bekend staat om zijn levendige boulevard en gezellige winkelstraat. Ook een bezoek aan het strand van Katwijk is zeker te moeite waard. Verder sta je binnen enkele minuten vanaf het hotel in het gezellige Leiden, waar je heerlijk kunt shoppen, musea kunt bezoeken of kunt neerstrijken op een van de vele terrasjes.

  • 1 x een overnachting in een comfortkamer
  • Vrij gebruik van fitness en sauna
Gemiddelde score 8,7 (287 reviews)
tjalling de vries
20 juli 2021
Helaas geannuleerd wegen Corona
Wim.slingerland8
15 juli 2021
Perfect hotel
opijnen
06 juli 2021
Prima hotel netjes en vriendelijk personeel. Ook qua omgeving erg leuk een centrale ligging bij het strand en de stad. Hoop leuke uitjes in de omgeving
annwil
26 juni 2021
Prima hotel. Goede service. Prima ruime kamer met goede bedden.
sachahuijbregts
20 juni 2021
Personeel van Hotel Sassenheim was super! Kamer was minder. We hebben toch het idee dat je de leftovers krijgt. Afgezien van het feit dat het heel moeizaam was om uiteindelijk bij dit hotel te kunnen boeken. Twee uur aan de telefoon gehangen bij hotelkamerveilingen en toen werd de verbinding verbroken. Meerdere mails gestuurd maar zeer trage reacties. Wij gaan waarschijnlijk niets meer doen bij Hotelkamerveilingen. Ligt er ook aan wie je daar krijgt aan de telefoon als je überhaupt iemand aan de telefoon krijgt. De een doet echt veel meer voor je dan de ander.