Nederland Gelderland Beekbergen Hotel Kasteel Spelderholt
Hotel Kasteel Spelderholt Hotel Kasteel Spelderholt
Waarde €   100,00
€ 59

Overnacht in de prachtige omgeving van de Veluwe

Hotel Kasteel Spelderholt - Nederland - Beekbergen

Geniet van de mooie Veluwe tijdens een verblijf bij Hotel Spelderholt. Bezoek Apenheul, aanschouw de pracht en praal bij Paleis Het Loo of neem een kijkje in het dorpje Beekbergen. Er is van alles te doen! Op doordeweekse dagen word je met een extra bijzondere glimlach ontvangen door de studenten van het Spelderholt, de naastgelegen academie.

  • Gratis gebruik verwarmd zwembad en fitness
Gemiddelde score 8,2 (93 reviews)
gzijderveld
10 juli 2021
Wij hebben genoten van dit Hotel mooie schone kamer Heel vriendelijke bediening Goed eten in een prachtige omgeving we komen zeker nog een keer terug
Marjan_stremler4
06 juli 2021
Het is heerlijk vertoeven daar, een heel gemoedelijke sfeer en een prachtige omgeving. De kamers zijn heel ruim en schoon, en de badkamer is voorzien van alle gemakken. Fijn dat alles ook weer open is. We hopen zeker weer eens terug te komen!
AnnaG
02 juli 2021
Prachtig gelegen hotel heel vriendelijk personeel zeker een plek om nog eens terug te gaan Wel jammer dat het zwembad beperkt open is omdat er zwemlessen gegeven worden
Light1950
26 juni 2021
Ons verblijf op het Spelderholtpark en in het hotel, was voor ons fantastisch. Het hotel ligt op een prachtig landgoed, de kamers zijn ruim en voorzien van alle gemakken, met een ruim balkon met een mooi uitzicht op de vijver en het kasteeltje. Het personeel geeft je een thuisgevoel met een prima service. Het eten van ontbijt tot diner en hapje op het terras was heerlijk. Een plek rustig gelegen in de natuur waar je van rust en interessante plekken (te voet op de fiets met de rollator of scootmobiel) kunt genieten. Wij zullen dit grote zeker vaker gaan boeken!
mieke185
07 juni 2021
Alles perfect in orde, voor herhaling vatbaar.