Nederland Noord-Brabant Eindhoven Van der Valk Eindhoven
Van der Valk Eindhoven Van der Valk Eindhoven
Waarde €   150,00
€ 65

Weekend genieten in bruisend en verrassend Eindhoven

Van der Valk Eindhoven - Nederland - Eindhoven

Eindhoven is een uitbundige stad met een bruisend centrum, ontelbare kroegen en een enorm winkelaanbod. Daarnaast kent de Brabantse stad ook een rijke historie die je vanuit het luxe viersterrenhotel Van der Valk Eindhoven kunt gaan ontdekken. Kortom, de vijfde stad van Nederland is absoluut een bezoek waard!

  • 1 x een overnachting in een Economy Kamer
  • Koffie- en theefaciliteiten op de kamer
  • Gebruik verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot fitness center
  • Gratis entree Jack’s Casino
Gemiddelde score 8,3 (371 reviews)
gerritjan8
15 december 2020
Uitstekend bevallen. Echt wat je van van der Valk kunt verwachten. Klasse!
aveiling
07 december 2020
Voor mijn 70ste verjaardag, 1 nachtje geboekt. Ontvangst was leuk. Op de kamer lagen ballonnen, super leuk! We gingen even koffie drinken en vroeg of ze er ook wat lekkers( gebak) bij hadden Helaas, helemaal niets! Bij het diner hadden ze rozenblaadjes op tafel gelegd en in het dessert spuitsterretjes, erg leuk!!
Cor4411
06 december 2020
Na hotel Houten te hebben bezocht, viel Eindhoven eigenlijk wel een beetje tegen. Er is de afgelopen jaren weliswaar flink verbouwd/aangebouwd, maar dat zie je niet echt terug in de kamer en restaurant. Beiden een beetje gedateerd. Het ontbijt is fantastisch.
Lia Raesen
29 november 2020
Echt genoten, zeker in deze tijd. Heerlijk gedineerd, ontbijt ook super, niet normaal wat er allemaal is. Alles mooi schoon. Alleen het bed is wel aan vernieuwing toe denk ik.
bib.buursma
29 november 2020
Het verbaasde ons dat tijdens het ontbijtbuffet 50% zonder mondkapje liep. Dit aangeven, maar kreeg het antwoord dat ze dit niet konden verplichten tot 1.12. Waarom kan dit bij vd Valk Breukelen dan wel?