Nederland Drenthe Emmen Van der Valk Hotel Emmen
Van der Valk Hotel Emmen Van der Valk Hotel Emmen
Waarde €   120,00
€ 17

2 dagen ontspannen bij v.d. Valk Emmen op zondag

Van der Valk Hotel Emmen - Nederland - Emmen

Van der Valk Hotel Emmen is een ideale uitvalsbasis voor leuke uitstapjes in Drenthe. Bezoek WILDLANDS Adventure Zoo, bewonder de prehistorische Hunebedden of maak een fietstocht in het mooie landschap. In het hotel kunt u heerlijk ontspannen in het verwarmde zwembad, culinair genieten in het restaurant of relaxen in uw kamer met bubbelbad.

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een kamer met bubbelbad
  • Gebruik verwarmd binnenzwembad, jacuzzi en fitness
  • Vrij gebruik overdekte fietsenstalling
Gemiddelde score 8,4 (1388 reviews)
r.n.nieuwpoort
26 juli 2021
Ontvangst was niet vriendelijk , het avondeten ging moesten 20 minuten op een drankje wachten , s morgens waren de broodjes niet warm
wijk_irma
26 juli 2021
Verzorgde Tuin en aankomst, klantvriendelijke medewerkers. kamer wat gedateerd, maar wel schoon, Bedden zijn echt zacht, moet je van houden. Wij hadden een heerlijke kamer met balkon, heel fijn. Restaurant is goed en snel, wel wat prijzig. Het ontbijt is zeer uitgebreid. Leuk hotel voor een paar dagen. Mooie omgeving om te fietsen bv. En leuke andere plaatsjes in de omgeveing
femalewil
25 juli 2021
Kreeg van Hotelkamerveiling geen verlenging. Door Coronatijd konik nog maar 5 maanden boeken waarvan deze tijd erg veel extra kosten mee bracht. Vd Valk was behulpzaam gelukkig, heerlijk weekend gehad, supermooie kamer, heerlijk zwembad en zeer uitgebreid ontbijtbuffet. E bike's gehuurd en prachtige omgeving. Zeer vriendelijk personeel. Topweekend gehad 🙏🍀
thomas17
25 juli 2021
Heel mooi huiselijk maar luxe hotel Heerlijk ontbijt Mooie luxe kamer
aajlutgens2
21 juli 2021
Mooi hotel, prima lief personeel. Goede ligging. Zwembad. Bubbelbad. Geweldige keuken. Een perfect verblijf gehad