Nederland Utrecht Overberg Boshotel Overberg
  • Inclusief ontbijt & diner
Boshotel Overberg Boshotel Overberg
Waarde €   118,00
€ 79

Geniet van Utrechtse Heuvelrug incl ontbijt en diner

Boshotel Overberg - Nederland - Overberg

Kom helemaal tot rust in de mooie natuur van Nationaal Park de Utrechtse Heuvelrug! Hampshire Boshotel - Overberg is prachtig gelegen in de bossen op steenworp afstand van winkelstad Veenendaal. Na een schitterende fietstocht kun je in dit duurzame viersterrenhotel heerlijk ontspannen of laat je culinair verwennen.

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in een Luxury Room
  • 1 x 3-gangen diner
Gemiddelde score 8,3 (81 reviews)
??????
31 juli 2021
Het was goed!!!! ontbijt. eenvoudig ...maar goed diner eenvoudig maar lekker. slapen goed bed zithoek douche ook een bad lux en goed.
jolanda2222
31 juli 2021
super super
??????
30 juli 2021
Het was goed. ontbijt eenvoudig maar goed. diner heel eenvoudig maar echt lekker.
deuf
29 juli 2021
Nu voor de tweede keer een arrangement met diner geboekt. Ook nu weer prima bevallen. Voor het diner een vast HKV menu (schnitzel met frites), maar hier kon na overleg enigszins van afgeweken worden. Over het hotel dus niets te klagen en niet te vergeten: de omgeving is prachtig.
mfk
28 juli 2021
leuke hotelkamers en aardig personeel. een bad en douche in de kamer. het enige wat we vonden, dat was toen we de kamer binnen kwamen dat er een verpleegtehuis geur hing. dit hebben we niet eerder bij onze verblijven geroken in het boshotel.