Nederland Gelderland Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Hof van Putten Hof van Putten
Waarde €   85,00
€ 39

Een oase van rust nabij Harderwijk

Hof van Putten - Nederland - Putten

Het gastvrije Hof van Putten is prachtig gelegen vlak bij de uitgestrekte bossen van de Veluwe. Maak mooie fiets- en wandeltochten, ga op koopjesjacht in Bataviastad, geniet van een spetterend bezoek aan Dolfinarium Harderwijk of beleef een dag vol avontuur in Walibi. Een ding is zeker, hier kom je volledig tot rust.

  • Gratis gebruik infraroodsauna
Gemiddelde score 7,9 (469 reviews)
246koos
23 juli 2021
Beeld van hotel belooft heel wat maar bijgebouwen leveren helaas hele kleine, oubollige maar wel schone kamers. Badkamer uit jaren 70. Ontbijt rommelig, weinig bijzonders in een ruimte die meer “ vreetschuur” dan ontbijtruimte is. . Elke dag zelfde vleeswaren, ongekoelde yoghurt(!), geen enkele variatie en te veel gasten in te weinig ruimte. Locatie ziet er Verder prima uit. Tuin verzorgd. Totale beleving: jammer dat locatie niet in overeenstemming is met geleverde kwaliteit.
dec9
22 juli 2021
Goed hotel en ontbijt
246koos
21 juli 2021
Kamer en badkamer klein maar schoon. Ontbijt zeer standaard Locatie buiten netjes en goed onderhouden en medewerkers vriendelijk. Niet te veel verwachten dan kan je hier prima een paar dagen verblijven.
bmsjmsFIWT
21 juli 2021
Een mooie locatie met goede verblijfsreenheden . Met terras en een goed restaurant . Aardige mensen .
hansanjo
21 juli 2021
Vriendelijk personeel, goed restaurant, prima kamers. Mooie fietsomgeving.