Nederland Overijssel Ootmarsum Hotel Wyllandrie
Hotel Wyllandrie Hotel Wyllandrie
Waarde €   99,00
€ 1

2 dagen genieten in Ootmarsum

Hotel Wyllandrie - Nederland - Ootmarsum

Ontvlucht het leven van alledag en boek een hotelkamer in Twente! Bij Hotel de Wyllandrie vind je rust en ontspanning in een prachtige groene omgeving. Ontdek de streek met een fiets-, wandel- of kanotocht en bezoek de talrijke dorpjes. Laat je verrassen door culinaire hoogstandjes en bewonder het historisch erfgoed in de Twentse steden Almelo, Enschede, Hengelo en Oldenzaal. Geniet van het landelijke leven en ontdek de kunst en cultuur!

  • 1 x een overnachting in een Basic kamer
  • Gratis wandel- en fietsroutes
Gemiddelde score 6,9 (80 reviews)
Verloop
26 februari 2021
Mooi gelegen hotel. Ideaal om te fietsen en te wandelen. Ontbijt ruim voldoende, diner goed. Aardige mensen.
Joachim Meenhuis
28 december 2020
Niet open wegens corona
diana52
11 december 2020
Het hotel is een beetje vergane glorie. Zaten op een zolderkamer 3 hoog achter zonder lift. Kamer niet schoon. Personeel erg vriendelijk. Restaurant uitstekend.
hgvander veen
01 december 2020
hotel was goed oud maar groot en toch netjes en alles goed schoon personeel was zeer aardig en vlot goede bedingen leuke plaats goede plek van het hotel en het eten was ook oke.
jwenta8zrH
30 november 2020
Alleen wat ver lopen naar ootmarsum ,omdat men daar ook nog rondwandelt, verder prima, om nog eens na Corona terug te komen.