Nederland Overijssel Ootmarsum Hotel Wyllandrie
Hotel Wyllandrie Hotel Wyllandrie
Waarde €   99,00
€ 3

2 dagen genieten in Ootmarsum

Hotel Wyllandrie - Nederland - Ootmarsum

Ontvlucht het leven van alledag en boek een hotelkamer in Twente! Bij Hotel de Wyllandrie vind je rust en ontspanning in een prachtige groene omgeving. Ontdek de streek met een fiets-, wandel- of kanotocht en bezoek de talrijke dorpjes. Laat je verrassen door culinaire hoogstandjes en bewonder het historisch erfgoed in de Twentse steden Almelo, Enschede, Hengelo en Oldenzaal. Geniet van het landelijke leven en ontdek de kunst en cultuur!

  • 1 x een overnachting in een Basic kamer
  • Gratis wandel- en fietsroutes
Gemiddelde score 7,3 (93 reviews)
johanna100
14 mei 2021
Prima verblijf met vriendelijk personeel!
hndendunnen
13 mei 2021
Fijn hotel met ,mooie ligging op de kuipersberg met een mooi vergezicht,helaas restaurant nog gesloten maar het eten werd op de kamer gebracht en zeer vriendelijk personeel,een aanrader!
m.kloeze8
12 mei 2021
De service in het hotel was prima. De kamers vonden we erg klein, je kon elkaar nauwelijks voorbij. We wilden eerst nog bijboeken maar hebben dat niet gedaan.
EvdB2021
10 mei 2021
Mooi gelegen doch wat gedateerd hotel met wastafel op kamer en kleinde douche/toiletruimte. Eten was prima verzorgt tegen redelijke prijzen.
Willie Bodewes Smit
09 mei 2021
We zijn er nog, hadden 2 vouchers gebruikt en nu hier 3 dagen , zo heerlijk hier, eenvoudig maar schoon, netjes , vriendelijk personeel, uitstekend eten , zeer klantvriendelijk , zeker een hotel waar we graag nog eens terug komen !!