Duitsland Noord-Rijnland- Westfalen Gummersbach Wyndham Garden Gummersbach
Wyndham Garden Gummersbach Wyndham Garden Gummersbach
Waarde €   164,00
€ 79

3 dagen luxe en wellness in het Bergische Land

Wyndham Garden Gummersbach - Duitsland - Gummersbach

Samen een romantisch weekendje weg of even een paar dagen volledig ontspannen? Bied mee op een arrangement bij het Wyndham Garden Gummersbach Hotel. Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is schitterend gelegen midden in het groene heuvellandschap van het schilderachtige Bergische Land. Een paradijs voor natuurliefhebbers!

Vanwege werkzaamheden is het zwembad momenteel tot nader order gesloten. De sauna en wellness zijn wel open.

  • 1 x een fles mineraalwater op de kamer op de dag van aankomst
  • Gratis gebruik van het zwembad
  • Gratis gebruik van de koffie- en thee faciliteiten op de kamer
Gemiddelde score 7,8 (66 reviews)
Schmeetsremi
12 september 2021
Service voldoende, van Wellness kunnen we niet spreken, gratis Zwembad helaas pindakaas ivm renovatie gesloten. Moesten in de stad iets anders zoeken en betalen. Men boekt een Wellness dag, even er tussen uit en kan Dan alleen gebruikt maken van een Sauna die je voor bestellen moet Zodat ze deze nog aan zetten. Slaapkamer en Bad heel mooi. Kamer met Balkon. En het weer speelt mooi mee.
hendrikkiestra
16 augustus 2021
Charmant en karaktervol hotel met de ambiance van 150 jaar gelden. Sanitair evenzo. Maar het eten was zeer smakelijk. De wandelingen rondom het hotel, oa naar Gummarsbach, zimn niet zwaar en gaan door prachtige bossen.
margriet.vd.weijden
01 augustus 2021
Keurig netjes verzorgd hotel. Vriendelijk personeel. Lekker eten. Helemaal niets mis mee. Compliment
lgm_kr9HeB
31 juli 2021
Het op het oog lijkende oude hotel blijkt een leuke accomodatie te zijn De kamer is simpel maar goed met een goed bed en goede badkamer . Gastvrije ontvangst en leuk personeel Gaan zeker eens terug gezien ook de omgeving
Conny3831
07 juli 2021
Een prima hotel! Wel een beetje gedateerd, maar Schoonen goede bedden. Douchen in het bad was wat lastig. Het eten was erg goed! Ontbijt was goed en diner was uitstekend!