Nederland Noord-Holland Bakkum Hotel Fase Fier Eten en Drinken
  • Geldig t/m 1 apr 2021
Hotel Fase Fier Eten en Drinken Hotel Fase Fier Eten en Drinken
Waarde €   160,00
€ 69

Heerlijk genieten in karakteristiek Bakkum

Hotel Fase Fier Eten en Drinken - Nederland

Maak prachtige wandel- en fietstochten door het unieke Noord-Hollandse duinreservaat met bossen en zandstranden. Kom tot rust in Hotel Fase Fier Eten en Drinken in het centrum van Bakkum waar u kunt genieten van ouderwetse gezelligheid.

  • 2 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 2 x ontbijtbuffet
Gemiddelde score 7,7 (115 reviews)
li66
25 oktober 2020
Een geweldige locatie om lekker op de fiets de o geding te verkennien. Het hotel is deels iets ouderwets, de gastvrijheid en aandacht is geweldig.
jamo
07 oktober 2018
Prima hotel , vriendelijk personeel en mooie omgeving
anitje
26 juni 2018
Zeer vriendelijke mensen.Mooie ruime kamer.Ontbijt voldoende.Dicht bij zee.Aangenaam verblijf gehad
Trudy Hendriks
09 mei 2018
gezellig klein hotelletje . Kleine kamers maar wel schoon. heerlijk eten en fijn personeel
jaapreK5Sv
02 april 2018
Prima hotel ziet er schoon en strak uit, was NIET gehorig, dat hebben we wel eens anders meegemaakt. Vriendelijk personeel, en heerlijk betaalbaar eten. Kortom voor ons twee dagen tot onze volle tevredenheid. Wij hebben het niet nodig maar voor gasten die moeilijk ter been zijn minder geschikt omdat een lift ontbreekt.