Nederland Limburg - NL Gulpen Gasthof Euverem
Gasthof Euverem Gasthof Euverem
Waarde €   178,00
€ 59

3 dagen bourgondisch genieten in Zuid-Limburg

Gasthof Euverem - Nederland - Gulpen

In het Bourgondische Gulpen, bekend om haar Gulpener bier, vindt u Gasthof Euverem. Dit gezellige gasthof is een ideaal startpunt voor mooie fiets- en wandeltochten in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. In een straal van slechts 15 kilometer liggen gezellige winkelsteden.

Een 3-daags arrangement voor 2 personen

  • 2 x een ontbijt
Gemiddelde score 8,0 (254 reviews)
Ilse Aarnink
03 januari 2021
Vriendelijk personeel,lekker eten. De kamer was ook goed. Goede bedden en schoon. Veel wandelkaarten aanwezig in het hotel. Prachtige omgeving. Wij komen hier zeker nog een keer terug
Frankie1234
24 december 2020
Leuk kleinschalig hotel met sjieke uitstraling. Ondanks de corona hebben ze er alles aan gedaan voor een prettig verblijf. Diner en drankjes kan je bestellen en op bepaalde tijd ophalen. En was ook lekker klaargemaakt. Mijn vrouw had de saté en ik de ossenhaas spies. Ontbijt is ook super. Ontbijt kan je zelf aangeven wat je wilt. En de keuze is reuze. De tijd bepaal je zelf wanneer je die ophaalt. Dus prima geregeld. Koffie en thee en sap op de gang. Als de corona weer weg is komen we zeker weer langs. Er is genoeg te doen en te zien in Zuid Limburg.
Tiny18
12 december 2020
Zagen er erg tegen op nu in de coronatijd. Maar we hebben droog weer gehad, daarom hebben we veel kunnen wandelen. Jammer dat er niets open was voor een lekker kopje koffie. Het hotel was prima. Ontbijt was ook goed. Drie gangen menu was heel lekker. Complimenten voor de kok. Al met al hebben we toch een paar mooie dagen gehad ondanks de corona.
dannyvAJGP
11 december 2020
Gezellig gasthof. Vriendelijke uitbaters. Super lekker eten. Wij komen nog eens terug.
henny5
03 december 2020
Prettige hotel in een heel mooie omgeving. Prettige bediening.