Nederland Gelderland Bronckhorst Herberg de Gouden Leeuw
Herberg de Gouden Leeuw Herberg de Gouden Leeuw
Waarde €   100,00
€ 19

Overnacht in een monumentale boerderij in de achterhoek

Herberg de Gouden Leeuw - Nederland - Bronckhorst

In het kleinste stadje van Nederland, Bronckhorst, begeef je je net in een openluchtmuseum. En hier tref je één van de oudste en mooiste stadsboerderijen aan, die is omgetoverd tot een sfeervolle herberg: Hotel Restaurant Herberg de Gouden Leeuw. De omgeving nodigt je uit voor fiets- en wandelroutes door de prachtige natuur en langs de vele kastelen.

  • Gratis kopje koffie tussen 15.00 en 17.00 uur op de dag van aankomst
Gemiddelde score 7,4 (441 reviews)
jwenta8zrH
26 juli 2021
Klein, maar fijn! Zelfs een ventilator op de kamer! Gebak is super, personeel attent!
ahjmwiYb3U
20 juli 2021
Pittoresk gelegen biedt 'De Gouden |Leeuw' een unieke ervaring. Je waant je in de late Middeleeuwen. De hotelfaciliteiten zijn prima. Alleen betaal je zoals in de Middeleeuwen met peper.
hans nijhuis
19 juli 2021
Heerlijk gegeten en geslapen. Eten was goede kwaliteit en sfeer was ontspannen. Bediening was echt fantastisch. Iemand met liefde voor het vak. Kamer was ook goed. Dit keer kamer met bedstee. Een nieuwe ervaring. Zeer geslaagde dag.
hendrikkiestra
13 juli 2021
Gezellig familie en toeristen hotel in sfeervol Bronckhorst. Kamers netjes en iets gedateerd. Ontbijt zeer uitgebreid en zijn prijs ten volle waard. Parkeerterrein beperkt en snel vol, gemeente parking op 350 m afstand. Personeel vriendelijk en behulpzaam.
madir
02 juli 2021
Kort na elkaar 2 nachten in dit hotel op bijzondere lokatie. Onvergelijkbaar de kamers 1e gedateerd, onpraktisch 2e kamer aanzienlijk comfortabeler. Bedden prima/schoon. Bejegening prettig, restaurant prijzen wat hoog.