Nederland Zeeland Burgh-Haamstede Grand Hotel Ter Duin
  • Geldig t/m 15 apr 2021
Grand Hotel Ter Duin Grand Hotel Ter Duin
Waarde €   100,00
€ 39

Zeeuwse gastvrijheid op een toplocatie in Zeeland

Grand Hotel Ter Duin - Nederland

Op een van de mooiste locaties in Zeeland vind je het Grand Hotel Ter Duin. Dit hotel geeft gastvrijheid een nieuwe betekenis en het personeel er ook alles aan doen om je verblijf tot een onvergetelijke ervaring te maken. Laat je heerlijk in de watten leggen…

Optioneel:
Extra's als ontbijt en parkeren kunt u bij het hotel direct boeken.

  • 1 x een overnachting in een comfort kamer
  • Gratis gebruik van sauna, zwembad en fitnesscentrum

Gemiddelde score 8,2 (37 reviews)
rita_de_boer
24 september 2020
Een ruime kamer met prachtige ruime badkamer! Voor een 4 sterrenhotel is het een beetje jammer dat er geen koelkastje op de kamer was en je voor een drankje naar beneden moest en 's middags een plekje in de lounge moest bespreken, wat wel logisch is gezien deze tijd van Corona, maar zodoende een belangrijk deel van de spontaniteit indamt. Vriendelijk personeel en een heerlijk ontbijt. Wat ik niet wist is, dat er zoveel honden aanwezig waren n het hotel. Omdat ik weet dat er vaak mensen zijn die hun honden naast hun laten slapen, moest ik noodgewongen dit idee uit mijn brein verwijderen om nog met plezier van dit bezoek te kunnen genieten. Afgezien van deze voor mij en mijn partner, cruciale "fout' die ik tijdens het boeken niet gezien heb, vond ik dit een prachtig hotel met fraaie lounge hal waar ik graag nog eens zou willen komen, zij het niet dat er viervoeters toegestaan zijn ,zowel op de kamers als in het restaurant...brrr....
A.C Dalhuisen
19 juli 2020
Supergoed hotel, en heerlijk gegeten
i.daamHqMW
13 april 2020
Niet geweest, vanwege coronavirus, hotel gesloten. We gaan in oktober.
beppe
12 april 2020
Helaas door het corronavirus moesten wij afzeggen.maar kregen aangeboden om de datum te verschuiven naar het eindevan het jaar.Liever had ik nieuwe vouche gehad, maar dat ging niet werd er gezegd.Dan konden we de verjaardag een jaar later vieren .We hoopten op meer coulange.
30111948
11 april 2020
I.v.m.Corona heb ik een bericht gekregen van Grand Hotel ter Duin dat ik een andere datum mag uitzoeken zonder kosten,Fantastisch!!!!!