Nederland Gelderland Bronckhorst Herberg de Gouden Leeuw
Herberg de Gouden Leeuw Herberg de Gouden Leeuw
Waarde €   100,00
€ 5

Overnacht in een monumentale boerderij in de achterhoek

Herberg de Gouden Leeuw - Nederland - Bronckhorst

Het kleinste stadje van Nederland, genaamd Bronckhorst, telt slechts 150 inwoners en heeft een romantische en authentieke uitstraling. Hier tref je één van de oudste en mooiste stadsboerderijen van Nederland... Het rustig gelegen Hotel Restaurant Herberg de Gouden Leeuw.

  • Gratis kopje koffie tussen 15.00 en 17.00 uur op de dag van aankomst
Gemiddelde score 7,4 (404 reviews)
hgvander veen
28 oktober 2020
variatie van hotel leuke kamers netjes schoon goede keuken personeel vriendelijk leuke plaats om heen te gaan heel gemoedelijk mooie rustige omgeving .
Shirley Peperkamp
23 september 2020
Pittoresk plaatsje met een prachtige herberg. Heerlijk gegeten!
rodenbun
08 september 2020
Zeer leuk hotel met een prima keuken en terras. Echt heerlijk morgen eten. Diverse kamers zijn opgeknapt en zien er mooi uit.
Eric van den Berg
24 augustus 2020
Veel van verwacht, maar viel tegen
Paul23
24 augustus 2020
Prima gezellig en sfeervol hotel gelegen in het kleinste dorp van Nederland.