Nederland Overijssel Diffelen Boutique Hotel de Gloepe
Boutique Hotel de Gloepe Boutique Hotel de Gloepe
Waarde €   150,00
€ 59

3 dagen genieten van Boutique Hotel in Vechtdal

Boutique Hotel de Gloepe - Nederland - Diffelen

Overnachten in het meest pittoreske hotel van Nederland? Boutique Hotel De Gloepe is gevestigd in een eeuwenoude Saksische boerderij in het Overijsselse dorpje Diffelen. Dit bijzondere hotel is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fiets- en wandeltochten door bossen, heidevelden en pittoreske dorpjes.

Een 3 daags arrangement voor 2 personen:

Gemiddelde score 8,0 (242 reviews)
Luckybird
03 juli 2021
Voor de 3e maal bij de Gloepe geweest ( 2 nachten) . Direct bij binnenkomst al € 130.= aftikken . Omzetten andere kamer (?), ontbijtjes en parkeergeld (?), komt niet goed, zelfs vreemd over. Kamer als vanouds prima . Prijzen flink verhoogd, 2 gewone biertjes voor € 10, best aan de prijs . Gewoon jammer . Gloepe heeft mooie locatie , maar zijn geen 4 sterren .
cathysI4Nl
28 juni 2021
Vriendelijke verwelkoming.Prettige kamer met balkon en schitterend uitzicht.Dinerkaart en diner waren prima. Wij komen terug!, Warme groet. De familie de Ruiter👍
b1hannie17
21 juni 2021
Bijzonder mooi hotel, waar je goed kunt verblijven. Prachtige tuin om heerlijk te kunnen eten!! Alles zeer goed verzorgd en vriendelijk personeel!! Wij willen graag nog eens terug! Eten wel aan de prijzige kan, maar ook erg smakelijk en net iets anders!!!
j.genuchten
03 mei 2021
geweldige gastvrije en mooie locatie, absolute aanrader.kamer, personeel, ontbijt en diner goed.
Elmo81
28 april 2021
Een hotel op een schitterende plek. Mooie grote kamer goede badkamer prachtig gestyled. Ongelooflijk vriendelijk personeel ( weten nog dat je eerder geweest bent) ontbijt serveren ze aan tafel op een etagère ruim voldoende. Een prachtig terras het diner zeer goed. Kortom een heerlijk hotel om echt verwend te worden.