Nederland Noord-Holland Alkmaar College Hotel Alkmaar
  • Geldig t/m 1 apr 2021
College Hotel Alkmaar College Hotel Alkmaar
Waarde €   150,00
€ 89

3 dagen verblijven in een oud schoolgebouw in Alkmaar

College Hotel Alkmaar - Nederland

In het centrum van 'Kaasstad' Alkmaar vind je het prachtige College Hotel Alkmaar. Het hotel ligt in het centrum, maar is ook rustig gelegen aan een park. Dit unieke hotel is gesitueerd in een oud schoolgebouw. Het gebouw stamt uit de 19e eeuw en is gebouwd in de “Amsterdamse School” stijl.
Het College Hotel Alkmaar is een perfect vertrekpunt voor het verkennen van de stad met de bekende kaasmarkt, diverse musea, theaters en de gezellige winkeltjes.

  • 2 x een overnachting in een standaard kamer
Gemiddelde score 7,8 (20 reviews)
Jeannette Scherphof
15 november 2020
Prima kamer! Ruim, schoon en een lekker bed. Ontbijt was sober maar voldoende. Verwarming was stuk maar dit werd met elektrische kachels goed opgelost.
felixtonnaer
30 oktober 2020
Leuk hotel op een perfecte lokatie. Heel vriendelijk ontvangst. Jammer dat er geen bar aanwezig is voor de avond.
AnneM-72
15 oktober 2020
Centraal gelegen, net en schoon hotel met vriendelijk personeel. Keus bij het ontbijt is bescheiden, maar er is zeker wel keuze. Het is geen vd Valk. Vertier moet je in Alkmaarse horeca zoeken. Mooie, gezellige stad. Absoluut de moeite waard! Prijs/kwaliteit verhouding is goed. Zou voor ons een 8,5 zijn.
annemiekevanderkwaak
11 oktober 2020
Collegehotel Alkmaar
molenhof
30 maart 2020
Omdat we door de coronacrisis, mede door onze leeftijd, geacht werden thuis te blijven, zijn we niet naar het College Hotel in Alkmaar geweest. Helaas was het hotel niet bereid tot annulering. Ook Hotelkamerveiling deed niets voor ons. bv het bedrag als tegoed op ons account zetten. Een teleurstellende ervaring.