Nederland Friesland Oudega Hotel Restaurant Ie-Sicht
Hotel Restaurant Ie-Sicht Hotel Restaurant Ie-Sicht
Waarde €   85,00
€ 2

Unieke locatie direct aan het Friese water!

Hotel Restaurant Ie-Sicht - Nederland - Oudega

Op een unieke locatie direct aan het water van de Drachtster Ee en grenzend aan prachtige Friese natuurgebieden, vind je Hotel Restaurant Ie-Sicht. Dit gezellige hotel in het pittoreske dorpje Oudega biedt talloze mogelijkheden voor rustzoekers, natuurliefhebbers en watersporters.

Gemiddelde score 7,8 (1116 reviews)
gelukkige
31 oktober 2020
2 nachten geweest. Diner en ontbijt prima. Kamer oke. Wifi in ons deel van het hotel werkt niet, maar beneden in restaurant wel goed. In najaar/winter varen niet alle pontjes, dus je kan geen fietstocht rond maken. Maar daar kan het hotel natuurlijk niks aan doen.
gelukkige
31 oktober 2020
Diner en ontbijt prima. Kamer oke. Wifi in ons deel van het hotel werkt niet, maar beneden in restaurant wel goed.
tontui8YNA
30 oktober 2020
Vriendelijk, attent personeel. Heerlijk diner. Eetzaal komt wat kantine achtig over. Goed ontbijt
Wietsebrouwer
30 oktober 2020
De locatie van het hotel is heel mooi. Vriendelijk personeel. De grote kamer is wat gedateerd maar wel heel schoon, Heerlijke bedden. Ontbijt was simpel, zeker voor dat geld.
riekelt64
29 oktober 2020
Heel vriendelijk personeel heerlijk gegeten savonds en goed ontbijt prachtige lokatie