Nederland Utrecht Doorn Landgoed Zonheuvel
Landgoed Zonheuvel Landgoed Zonheuvel
Waarde €   175,00
€ 119

3 dagen op een landgoed midden in de natuur

Landgoed Zonheuvel - Nederland - Doorn

Wilt u overnachten op een landgoed midden in de bossen? Geniet dan van een onvergetelijk verblijf bij Hotel Landgoed Zonheuvel in Doorn. Dit bijzondere hotel is prachtig gelegen op de Utrechtse Heuvelrug. De bosrijke omgeving leent zich uitstekend voor mooie fiets- en wandeltochten.

  • 2 x overnachting in een standaardkamer
Gemiddelde score 7,1 (140 reviews)
mjg.wanders
31 juli 2021
Goed hotel en vriendelijk personeel. Prachtig gelegen.
ahvreeswijk
29 juli 2021
Prima sfeer en ambiance. Onze kamer was aan de kleine kant, maar uitstekende bedden. In de douche wordt een plateautje o.i.d. gemist om douchspullen op te zetten. Ontbijt is goed, maar in de ontbijtzaal ligt op de richels in de raampanelen een dikke laag stof. 't Is toch een kleine moeite om dat dagelijks stofvrij te maken...
Yvonne.bleekemolen
25 juli 2021
3,0
Bijzonder kleine kamer, spekgladde douche/wc vloer. Water loopt niet af zodat het nat blijft. Geen enkel comfort. Ontbijt was ook niet bijzonder. Koffieapparaat kapot waardoor lange wachtrijen.
johnmarieke2014
19 juli 2021
Super mooie omgeving, heel fijn hotel, vriendelijk personeel. Fantastisch
annabel65
18 juli 2021
Keurige nette kamer alleen wat aan de krappe kant achter het bed als je er langs wilt. zijn vast grotere ruime kamers, maar misschien om dat dit via Hotelkamerveiling ging. Geen ruimte in de douche om toilettas etc. neer te zetten. Staat wel een tafeltje in de kamer. Overigens prachtige douche. Maar in het restaurant gegeten en dat was heerlijk tegen normale prijzen, dus aanrader.