Nederland Zuid-Holland Rotterdam Rotterdam Marriott Hotel
Rotterdam Marriott Hotel Rotterdam Marriott Hotel
Waarde €   150,00
€ 95

Op citytrip in Rotterdam in luxe 5* Marriott Hotel!

Rotterdam Marriott Hotel - Nederland - Rotterdam

Een bruisende stad van internationale allure. In dit luxe hotel ontbreekt het je aan niets; service van kwaliteit, prachtige hotelkamers en alles lekker dichtbij. Het hotel is tegenover het Centraal Station en op loopafstand van diverse bezienswaardigheden en het grootste winkelgebied van de stad.
  • 1 x een overnachting in een Superior Kamer
  • Gratis gebruik fitnessfaciliteiten
  • 2 toegangskaarten voor Holland Casino Rotterdam