• Geldig t/m 15 apr 2021
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Hotel 2000 Hotel 2000
Waarde €   95,00
€ 19

Gezelligheid in Bourgondisch Valkenburg

Hotel 2000 - Nederland - Valkenburg

Geniet van het goede leven in Valkenburg. Hotel 2000 is prachtig gelegen aan de rand van het bruisende centrum, midden in het schitterende Zuid-Limburgse heuvellandschap. Ontdek de mooie omgeving te voet, bewonder de mergelgrotten of pak een gezellig terrasje

  • Tickets Holland Casino Valkenburg
  • Gratis plattegrond Valkenburg
  • Gratis city guide van Valkenburg en omgeving
  • Wandel- en fietsroutes verkrijgbaar bij de receptie
Gemiddelde score 6,9 (34 reviews)
Timia Bogerd
27 september 2020
Gezellig en top hotel.Goede hygiëne. Absoluut een aanrader.
yvonne 1960
24 september 2020
Verouderd hotel maar schone kamers vriendelijk personeel goed ontbijt
jossofigWb
20 september 2020
Nog nooit meegemaakt,een hok beter kunnen wij het niet omschrijven, kamer 401. Boven de kamer zaten Poolse mannen, s, morgens rond 5.30 l veel lawaai. Tegen de avond bij onze kamer werd er buiten gerookt en gegeten door die mensen.,geen raam open kunnen zetten,hebben al veel kamers geveild van jullie altijd prima,maar wat we nu mee hebben gemaakt,een flinke domper, geen vriendelijk personeel,Ja mensen niet naar dit Hotel.
PJHueg7N6w
15 september 2020
Het ontbijt en hotel is prima. Alleen het onderhoud aan douchestang enz. moet hersteld worden
Marieke Wolters
07 september 2020
Goed hotel voor een weekendje. Lekker ontbijtbuffet. Personeel/receptionist(e) kunnen wat meer enthousiasme tonen. Mis bij hen de passie om het hun gasten naar de zin te maken