Nederland Overijssel Boekelo Resort Bad Boekelo 4*
Resort Bad Boekelo 4* Resort Bad Boekelo 4*
Waarde €   105,00
€ 21

Eindeloos genieten van viersterrenluxe in Twente

Resort Bad Boekelo 4* - Nederland

Temidden van het Twentse natuurlandschap en op steenworp afstand van Enschede, ligt het gastvrije viersterren Resort Bad Boekelo. Het luxe resort is met al haar comfort en faciliteiten één van de meest complete hotels van Nederland.

  • Gebruik van sauna en Turks stoombad*
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad**
  • Gratis gebruik van tennisbaan
Gemiddelde score 7,8 (882 reviews)
Joke75
25 september 2020
Fijn hotel
ankher
24 september 2020
prima naar ons zin gehad!
klas
24 september 2020
prima hotel .witte vitrage achter bed raar gezicht doe liever iets ophangen( schilderij ) ontbijt goed dat er 6 personen bij het buffet mogen prima ..tafels werden niet direct afgeruimd dus gingen gasten zelf opruimen en aan die tafel zitten ,,receptie prima,
blokhuis
21 september 2020
Op zich leuke dagen gehad. Hotel is gedateerd en er moet aan de kamers het nodige gebeuren. Onze kamer : deuren beschadigd, spiegeldeur afgebroken stond los in de kamer, vloerbedekking vol vlekken. Bij aankomst werd ons verteld dat de kamers niet werden schoongemaakt, dat moest je dan apart opgeven. Rare maatregel vooral in Coronatijd waar hygiëne op de eerste plaats zou moeten staan. Handdoeken kon je wisselen bij de receptie, maar vaak wachtrij. Al met al is het ons niet meegevallen.
pinakel
18 september 2020
Prima hotel met goede voorzorgsmaatregelen voor de Corona. Het nachtelijk brandalarm (loos alarm) was wat minder maar kan gebeuren.