Nederland Noord-Holland Amsterdam Radisson Blu Hotel Amsterdam Airport Schiphol
Radisson Blu Hotel Amsterdam Airport Schiphol Radisson Blu Hotel Amsterdam Airport Schiphol
Waarde €   110,00
€ 49

Geniet in luxe Radisson Blu Hotel vlakbij Amsterdam

Radisson Blu Hotel Amsterdam Airport Schiphol - Nederland

Amsterdam is in elk jaargetijde een perfecte bestemming voor een afwisselende citytrip. Een paar dagen genieten van de prachtige musea, de vele winkels en te gekke uitgaansgelegenheden. U verblijft in het viersterrenhotel Radisson Blu Amsterdam Airport, op slechts 30 minuten afstand van het bruisende centrum van Amsterdam.

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

  • Gratis parkeren tijdens verblijf
  • Gratis shuttleservice naar de luchthaven (7.00 - 23.00h)
  • Gratis citymap Amsterdam
Gemiddelde score 9,7 (10 reviews)
Ramona Smink
14 september 2020
Top!
ejkejk
05 september 2020
Ik slaap veel in hotels maar heb nog nooit zo’n betrokken crew meegemaakt als hier. Ik verbleef hier wat langer op bepaalde reden en het meeleven in de situatie was geweldig mooi. Dank allen!
snelevenweg
24 augustus 2020
Mooi en goed verzorgde kamer. Hotel uiterst goed onderhouden, helemaal niets op aan te merken. Vriendelijk ontvangst en Servise.
Johan Riesthuis
17 augustus 2020
Het hotel heeft mooie verzorgde kamers maar had vanwege vakantie en Corona diverse faciliteiten afgesloten zoals de ingang naar de parkeergarage ,de bar was gesloten zodat je geen drankje kon nuttigen.
annekelaroi
17 maart 2016
Geweldig verblijf gehad! Prachtig hotel, goede service, mooie kamers, lekker ontbijt. Een compliment!