Nederland Gelderland Tiel Van der Valk Hotel Tiel
  • Inclusief ontbijt
  • Voucher 1 jaar geldig
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Van der Valk Hotel Tiel Van der Valk Hotel Tiel
Waarde €   140,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 65
Deze veiling is nog niet gestart...
Midden in de Betuwe ligt Van der Valk hotel Tiel. Dit hotel is de ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan deze prachtige streek. Wie verblijft bij dit onlangs vernieuwde hotel kan rekenen op verrassende gastvrijheid bij een vertrouwd familiebedrijf. Ben je opzoek naar een locatie om te ontspannen? Neem een duik in het luxe nieuwe zwembad! Je zal hier gegarandeerd genieten en tot rust komen.

Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een Luxe kamer
  • 1 x een ontbijtbuffet
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeren
  • Gratis gebruik van zwembad en fitness
  • Gratis toegang tot Gran Casino Tiel
Gemiddelde score 8,4 (489 reviews)
Micha Krops
07 maart 2021
5,0
We zijn niet kunnen gaan door de corona maatregelen en jullie "hotelkamerveiling"daar geen begrip voor tonen Met het hotel heb ik de datum kunnen verplaatsen maar helaas mogen we dan nog niet de grens over hopelijk kunnen we hier een oplossing voor vinden Het hotel verwijt ik niets
bram_thats_me
08 februari 2021
9,0
mooi hotel. lekker ontbijt voor op de kamer ivm corona. lekker mooie grote inloopdouche
watchm8r1W
15 januari 2021
10,0
Ondanks de coronamaatregelen wisten ze er toch een leuk verblijf van te maken. Diner werd een Vd Valk take away van een prima kwaliteit. Ontbijt stond beneden klaar en was ook prima verzorgd. Je kon zelfs uit twee soorten kiezen. En op de kamer was een tafeltje uit het restaurant met twee stoelen neergezet. Compleet met bloem en lichtje. Zo kon je toch nog een soort van gezellig dineren. Zelfs borden en bestek uit het restaurant werden bijgeleverd. Een groot compliment.
hw.drost
09 januari 2021
9,0
Van der Valk Tiel is een mooi hotel. Zeker nu er niet veel meer kan door de corona, was het toch heerlijk vertoeven. We hadden een kamer op de vierde verdieping. Kamer was luxe ingericht en schoon. Personeel zeer vriendelijk. In de ochtend een take a way ontbijt gehaald. Was heerlijk , maar het ontbijtbuffet wat we normaal doen is dan wel beter.(omdat je dan zelf kan nemen wat je lekker vindt. Als we uit de corona zijn komen we zeker nog eens aan.
borisjan
13 november 2020
7,0
prima hotel, niet veel bijzonder dan andere van der valk hotels, jammer dat de kamer niet werd schoongemaakt, omdat ze zelf het kaartje hebben opgehangen dat de kamer niet hoefde schoongemaakt te worden


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2021 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten