Nederland Noord-Brabant Den Bosch Campanile Hotel Den Bosch
  • Geldig t/m 31 mrt 2021
Campanile Hotel Den Bosch Campanile Hotel Den Bosch
Waarde €   89,00
€ 1

Brabantse gastvrijheid in Den Bosch

Campanile Hotel Den Bosch - Nederland - Den Bosch

Ervaar Brabantse gastvrijheid in Den Bosch tijdens een verblijf in Campanile Hotel & Restaurant ’s Hertogenbosch. Dit hotel is een prima uitvalsbasis om het gezellige centrum te verkennen. Ontdek de stad vanaf het water tijdens een rondvaart, ga uitgebreid shoppen of geniet van een heerlijke Bossche bol.

Gemiddelde score 6,4 (99 reviews)
doorgaan
11 juli 2020
Ontvangst super vriendelijke vrouw. Echt Chapeau. Lekker thee en chocola mee gekregen naar kamer. Bedden prima. Douche goede straal. Ontbijt was niets o aan te merken. En uitchecken bij een super vriendelijke jongeman. Voor weinig geld een tophotel
curly73
08 juli 2020
3,0
Een van de slechtste hotels die ik ooit bezocht heb. De lijst van minpunten is lang. Samengevat: alles is oud en aan vervanging toe. Met name de bedden en de badkamer. Alles is krap en slecht uitgerust. Ontbijt was door corona maatregelen a la carte. Brood werd duidelijk aan begin van de ochtend klaargezet, want uitgedroogd. Echt een aanrader dit hotel
rowan5
31 mei 2020
3,0
Vergane glorie. Om in bed te komen moest je induiken. Want eromheen was geen ruimte voor. Het sliep ook knap beroerd.
Brigittebordewijk
01 maart 2020
De kamers waren erg gedateerd. Maar daarnaast waren ze ook niet super schoon (wat we ook gemeld hebben bij de receptie. ) Heerlijke bedden en ook de douche was super. Her ontbijt was uitgebreid en lekker. Het personeel was heel vriendelijk
arjenk
29 mei 2019
Dit was de derde keer dat wij hier gelogeerd hebben. Beetje gedateerd, maar wel netjes en schoon. Zeer kleine kamers, maar alles is aanwezig. (koffie/thee waterkoker en föhn) Wij komen hier om alleen te overnachten en dan is dit een prima hotel voor deze prijs. Zeer vriendelijk personeel en ontbijt is ook goed.