Nederland Zuid-Holland Gouda Campanile Hotel Gouda
  • Geldig t/m 31 mrt 2021
Campanile Hotel Gouda Campanile Hotel Gouda
Waarde €   90,00
€ 4

Verken de eeuwenoude kaasstad Gouda

Campanile Hotel Gouda - Nederland - Gouda

Combineer de stadse gezelligheid in Gouda met de mooie natuur in het Groene Hart tijdens een verblijf in Campanile Hotel & Restaurant Gouda. Dit hotel is gunstig gelegen ten opzichte van het historische stadscentrum en de Reeuwijkse Plassen. Ontdek tijdens een stadswandeling de eeuwenoude Goudse historie en laat u verrassen door de charme van deze kaasstad.

Gemiddelde score 7,1 (78 reviews)
Woudette
30 juli 2020
4,0
Luxe kent een standaard kamer niet. Het is schoon, klein, wat verouderd, ligt pal langs de snelweg. Bed was slecht, boxspring was doorgezakt. Personeel is zeer vriendelijk.
Jenny16
19 juli 2020
Kwaliteit met vrij kleine, sobere kamers. Alles wat je nodig hebt is er. Alles was goed schoon en prijs/kwaliteit is prima.
Anita van Berkel
01 juni 2020
Het ontvangst in het Campanile hotel in Gouda was uitermate goed. Het hotel zelf is gedateerd en simpel. Ontbijt werd vooraf gemaakt waarna het opgehaald kon worden. Het was voldoende maar het brood was bewaard in de koeling en niet vers. Geen roomservice, begrijpelijk maar zorg vooraf dan voor voldoende handdoeken. Voor ons niet voor herhaling vatbaar.
riessen
22 mei 2020
Personeel erg aardig, hotel is echt gedateerd
Jitske Zeisseink
03 maart 2020
Vriendelijk personeel, prima kamers en heerlijk gegeten.