Nederland Noord-Holland Haarlemmermeer Van der Valk Schiphol
  • Voucher 6 mnd geldig
Van der Valk Schiphol Van der Valk Schiphol
Waarde €   99,00
€ 18

2 dagen luxe bij Van der Valk in Amsterdam

Van der Valk Schiphol - Nederland

Van der Valk Hotel Schiphol beschikt over ruime kamers die zijn voorzien van comfortabele bedden, een televisie, zitje, bureau, WiFi internet, telefoon, kluisje, een terras of balkon met meubilair en een mooie badkamer.

Een 2-daags arrangement voor 2 personen:

  • 1 x een overnachting in een Superior Kamer
  • Gebruik van binnenzwembad en wellness center en fitness (tijdelijk gesloten)
  • Gratis WiFi en parkeren gedurende het verblijf
  • Gebruik van shuttle service naar Schiphol (tussen 5.00 en 23.40 uur)
  • Welkomstenvelop met leuke kortingsvouchers
Gemiddelde score 8,7 (217 reviews)
Sarahie Fakirmohamed
23 oktober 2020
Mooi en net hotel!
Crooltje25
21 oktober 2020
Mooie, ruime kamer, erg schoon
Verdise
21 oktober 2020
Goede service, attente personeel, schoon. Minpunt: matras mindere kwaliteit.
cvdvoort
20 oktober 2020
Heerlijke ruime, schone kamer. Zeker een aanrader!
rustenvrij
19 oktober 2020
weer eens 3 dg naar de a 4. voor ons een prima uitje en genieten van een verdiende rust. alleen deze keren liep het iets anders. we hadden kamer 4000. de buren ( 2 dg verschillende gasten ) hebben ons uitje verziekt met nicotine. we hebben niet op het balkon kunnen zitten. en het was toch echt wel fijn weer. maar de laatste nacht zijn wij wakker geschrokken van veel geschreeuw en gekrijs en gelach.( 01.55 uur) ik heb rond 2.35 maar eens op de deur geklopt en toen zei er iemand WAT IS ER. MAAR GOED HET LAAT ZICH RADEN. SLAPEN WAS ER NIET MEER BIJ. DUS OPTTIJD ONTBIJTEN> EN DAAR WORDT ALTIJD GEVRAAGT LEKKER GESLAPEN ? nee niet echt. na mijn opmerking keken de dame en heer elkaar aan. we hebben meerdere mensen gehoord met deze klacht. dus de 3 derde etage heeft genoten van niet zo.n fijn publiek. dus maar genoten van een heerlijk ontbijt . mensen denk na en gedraag je wanneer je elders slaapt. ook mijn centjes zijn waardevol!!!! hotel de a 4 is een heerlijk hotel!!!!!!!!!!!!!! dus een 9 en dit is misschien pech hebben, wij komen hier jaren maar dit??????????????