Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
  • 1 jaar geldig
  • Inclusief ontbijt
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Waarde €   159,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 59
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

Vorstelijk genieten aan het water in Limburg

Parkhotel Horst - Nederland
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
Geniet van een heerlijk verblijf aan het water. In het hart van het land van Peel en Maas ligt het prachtige Parkhotel Horst Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fietstochten door het Noord-Limburgse natuurlandschap. Natuurliefhebbers kijken hier hun ogen uit!
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 1 x ontbijtbuffet
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeren
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
Gemiddelde score 8,1 (221 reviews)
zandenwa
07 april 2021
9,0
Prima ligging in een mooi fiets/wandelgebied. Uitstekende service met vriendelijk personeel.
Jose Gooijer
06 april 2021
8,0
Prettig hotel. Eten prima. Jammer dat het zwembad niet toegankelijk was. Mooie omgeving voor wandelingen.
rekittke
02 april 2021
8,0
Net hotel met vriendelijk personeel. Het eten was heerlijk
boy500
01 april 2021
9,0
Mooi hotel, leuk en hulpvaardig personeel aan de receptie en in de bediening voor wat betreft het bezorgen/helpen bij ontbijt en diner. Goeie eenvoudige kamer met prima bed en douche/toilet. Minpuntje is wel in deze tijd het ontbreken van een extra tafeltje op de kamers ivm het ontbijt/lunch.
meent
19 maart 2021
10,0
Goed hotel, erg vriendelijk personeel. Door corona ontbijt en diner op de kamer, uitstekend verzorgd en lekker gegeten. Prachtige omgeving. Een echte aanrader!


Beschikbare aankomstdagen (regelmatig bijgewerkt)


 
Copyright © 2021 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten