Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Waarde €   159,00
€ 59

Vorstelijk genieten aan het water in Limburg

Parkhotel Horst - Nederland

  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
Gemiddelde score 8,2 (235 reviews)
Pietje wil wel!
13 juli 2021
Zeer gastvrij Hotel! Prachtige ligging, ruime kamers met grote badkamer met douche en apart bad, mooi terras we hadden geluk hebben buiten kunnen ontbijten, ontbijt was prima, restaurant prima, ik kan niets negatiefs bedenken, wij komen zeker terug al is het maar voor de biologische appelsap! Bedankt!
pvkeulen
12 juli 2021
Prima hotel. Mooie ligging. Goede keuken. Vriendelijk personeel.
John Brouwer
26 juni 2021
Prachtig hotel aan het water, kamers, ontbijt, diner gewoon heel goed. Het personeel spande echter de kroon, enorm vriendelijk en niets is ze teveel.
vllangenk
19 juni 2021
Reeds meerdere malen verbleven we in dit mooie hotel. Ook de service en het eten is prima. Zeker aan te raden. We verbleven er tijdens héél warme dagen, dus een airco op de kamer was zeker welkom geweest. Je kon de ramen wel openzetten en de gordijnen dichtschuiven, maar dat resulteerde in echt heel veel insecten op de kamer. Ondanks alles goed geslapen. Zeker een dikke duim voor de meisjes van de bediening, ondanks het warme weer bleven ze heel vriendelijk en attent. Chapeau!!! Eindresultaat: zeker een hotel waar je in alle rust kan verblijven en welk we willen aanraden.
Jacob1953
14 juni 2021
Prima hotel in fraaie omgeving. Goede voorzieningen