Nederland Limburg - NL Horst Parkhotel Horst
  • Inclusief ontbijt
  • Voucher 1 jaar geldig
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Parkhotel Horst Parkhotel Horst
Waarde €   159,00
Veiling gesloten
Nieuwe veiling starten...
Gefeliciteerd
Jij hebt de veiling gewonnen! :-)
Geplaatste bod: €
Jammer
Iemand anders heeft gewonnen :-(
Winnaar:
Veiling gesloten
Winnaar:
€ 59
 Sluiten
Starten
 ::
Afgelopen

Vorstelijk genieten aan het water in Limburg

Parkhotel Horst - Nederland
Biedgeschiedenis
 
 
U kunt alleen hele bedragen bieden
Geniet van een heerlijk verblijf aan het water. In het hart van het land van Peel en Maas ligt het prachtige Parkhotel Horst Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is een uitstekende uitvalsbasis voor schitterende fietstochten door het Noord-Limburgse natuurlandschap. Natuurliefhebbers kijken hier hun ogen uit!
Arrangement
  

Een arrangement voor 2 personen:

  • 1 x overnachting in standaard hotelkamer
  • 1 x ontbijtbuffet
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkeren
  • Gebruik van verwarmd binnenzwembad
Gemiddelde score 8,1 (216 reviews)
egbert pleijter
28 februari 2021
8,0
oké
robinpascaltuik
27 februari 2021
5,0
Deluxe kamer upgrade gedaan. Heel weinig opties voor het diner, geen minibar in de kamer helaas, en laptop kan niet opladen zodra je de kamer verlaat stroom gaat er compleet af. Amper geslapen, er was een feestje op 1 van de naaste kamers. Onze zoon daardoor constant wakker, het personeel trachte wel wat te doen maar geen duidelijke regels aangegeven. Het bleef een hoop geschreeuw op de gangen en het dakterras, tot 2 uur snachts, ook naast ons raam. Rookdampen kwamen via de luchtkanalen van de badkamer binnen, aangegeven een absoluut rookvrije kamer te willen. Er zaten bloedvlekken in de gordijnen en op de lampenkap, verfvlekken, en behang was lelijk. Voor de rest was de kamer echt super schoon , echt mijn grote dankbaarheid aan de dames van de huishouding. Bedden slapen lekker, zijn flexibel en zacht, goede kussens en ook de kamer tempratuur was prima. Al met al een bedrag betaald voor een relaxed weekend maar had beter thuis kunnen blijven, in totaal met brandstof en voedingskosten gewoon 200 piek de prullenbak in gegooid, en 1 van mijn weinige vrije weekenden aan dit drama gespendeerd, absoluut niet relaxed maar moe en gestressed van alle negatieve situaties. Het ontbijt is enorm compleet en goed, het personeel was zeer vriendelijk.
egbert pleijter
26 februari 2021
8,0
prima Hotel,vriendelijk personeel en dito omgeving
jolanda2222
11 januari 2021
9,0
gewoon heeeel goed
hazelnoot
07 december 2020
8,0
Fijn verblijf gehad in. Ruime, schone kamer, goede bedden. Gezellige sfeer met vriendelijk personeel. Heerlijk gegeten in het restaurant. Mooie omgeving waar we heerlijk gewandeld hebben. Komen graag nog eens terug.


Beschikbare aankomstdagen


 
Copyright © 2021 www.hotelkamerveiling.nl
Alle rechten voorbehouden. Bij het gebruik van deze site gaat u akkoord met de Privacy- en cookieverklaring
× Sluiten