Nederland Gelderland Nunspeet Fletcher Hotel-Restaurant Veldenbos
  • Geldig t/m 15 dec 2021
Fletcher Hotel-Restaurant Veldenbos Fletcher Hotel-Restaurant Veldenbos
Waarde €   56,00
€ 25

Ontspannen op de kleurrijke Veluwe

Fletcher Hotel-Restaurant Veldenbos - Nederland - Nunspeet

Dit charmante 3-sterren hotel, ligt op 300 meter van treinstation Nunspeet en op steenworp afstand van de Veluwse Kroondomeinen. Vanuit het hotel kan je op ontdekkingstocht door het prachtige afwisselende natuurgebied de veluwe, waar je eindeloos kunt dwalen. De vele fiets- en wandelpaden leiden je langs schitterende heidevelden, zandverstuivingen en bossen.

  • 1 x een overnachting in een Fletcher hotel (3 sterren)
  • Keuze uit 26 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit 72 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag € 5,- p.p.p.n.)