Nederland Groningen Zeegse Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen
  • Geldig t/m 1 okt 2022
Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen
Waarde €   110,00
€ 25

Drentse gastvrijheid in een prachtige omgeving

Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen - Nederland

Fletcher Hotel-Restaurant De Zeegser Duinen**** is gelegen in het dorpje Zeegse, dat zich bevindt middenin het prachtige natuurgebied de Drentsche Aa. Het gastvrije hotel heeft een huiselijke sfeer en vele faciliteiten. En vanuit het hotel starten verschillende fiets- en wandelroutes door de schitterende omgeving.

Dit hotel is één van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher.

  • 1x een overnachting in een Fletcher-hotel (3 sterren)
  • Keuze uit ruim 20 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit circa 80 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag €5,- p.p.p.n.)
  • Gratis Wi-Fi