Nederland Zeeland Sluis Fletcher Hotel-Restaurant De Dikke Van Dale
  • Geldig t/m 1 okt 2022
Fletcher Hotel-Restaurant De Dikke Van Dale Fletcher Hotel-Restaurant De Dikke Van Dale
Waarde €   110,00
€ 25

Overnacht in een voormalig klooster in Sluis

Fletcher Hotel-Restaurant De Dikke Van Dale - Nederland

Uniek overnachten in een voormalig klooster in een Middeleeuwse vestingstad? Dat kan in het Fletcher Hotel-Restaurant De Dikke Van Dale**** in Sluis. Het Zeeuwse stadje kent een rijke geschiedenis, is omgeven door prachtige natuurgebieden en het ligt op de grens van Nederland en België, wat uitstapjes naar onze Zuiderburen mogelijk maakt!

Dit hotel is één van de diverse Fletcher hotels die je kunt boeken met je voucher.

  • 1x een overnachting in een Fletcher-hotel (3 sterren)
  • Keuze uit ruim 20 3-sterrenhotels in Nederland
  • Keuze uit circa 80 4-sterrenhotels in Nederland (toeslag €5,- p.p.p.n.)
  • Gratis Wi-Fi